Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3” Basia opuści program? Ogromne zmiany podczas Rajskiego Rozdania

Basia opusci Hotel Paradise

Rozrywka

„Hotel Paradise 3” Basia opuści program? Ogromne zmiany podczas Rajskiego Rozdania

Już w poniedziałek uczestnicy rajskiego hotelu ponownie wezmą udział w rajskim rozdaniu. Co więcej, czekać ich będą trudne i zaskakujące wybory. Basia odpadnie z Hotelu Paradise?

Hotel Paradise – w ostatnim odcinku

W nowej edycji Hotelu Paradise uczestnicy nie narzekają na brak wrażeń. W ostatnim odcinku nowi mieszkańcy rajskiego hotelu zostawienie zostali przed trudnym wyborem. To oni musieli wskazać po jednej osobie, która ich zdaniem powinna opuścić rajski hotel. Kamil, który jako ostatni dołączył do ekipy, podjął decyzję, która zaskoczyła wszystkich uczestników i do opuszczenia programu wskazał Simona. Sara, którą targały potężne emocje, wybrała swojego partnera – Maurycego. Prowadząca Klaudia El Dursi przekazała mieszkańcom hotelu, że to oni muszą podjąć ostateczną decyzję. Zdecydowaną większością głosów uczestnicy postanowili, że swoją przygodę z programem zakończy Maurycy. Wymeldowany z hotelu uczestnik miał przed sobą jednak ostatnie zadanie i mógł wybrać osobę, która podczas rajskiego rozstania otrzyma immunitet.

Zobacz także: Basia i Krystian nie wytrzymali. Namiętne chwile w sypialni uczestników

Basia odpadnie z Hotelu Paradise?

Już w najbliższy poniedziałek widzowie TVN7 zobaczyć będą mogli kolejne rajskie rozdanie, podczas którego kolejna uczestniczka starci szansę na wygraną i będzie musiała opuścić Hotel Paradise. Ogromne znaczenie tego dnia będzie miał wybór Maurycego. W sieci pojawiły się zdjęcia z poniedziałkowego odcinka, na których widać, że jedna z najsilniejszych par, została rozdzielona. Basia, która dotychczas była w związku z Krystianem, wspólnie z Sarą stoi za Kamilem. Wiele wskazuje zatem na to, że dziewczyna, która otrzymała immunitet, pokusiła się o rozdzielenie właśnie Basi i Krystiana.

Basia i Krystian Hotel Paradise
Basia opuści Hotel Paradise?

Podczas rajskiego rozdania trudny wybór należeć będzie zatem Kamila, który będzie musiał wybrać pomiędzy Sarą a Basią. Czy nowy uczestnik postanowi być w parze z Basią, która deklarowała, że w Hotelu Paradise chce być jedynie z Krystianem? Ten scenariusz nie wydaje się zatem prawdopodobny, ale o tym, jaką decyzję podjął Kamil, przekonamy się już w najbliższy poniedziałek podczas najnowszego odcinka Hotelu Paradise.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry