Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Bibi i Simon są razem po programie? Jedno zdjęcie wiele zdradza

Bibi i Simon po programie sa razem?

Rozrywka

„Hotel Paradise 3”: Bibi i Simon są razem po programie? Jedno zdjęcie wiele zdradza

Jedna z par, która skradła serca widzów Hotel Paradise, wciąż jest razem? Bibi i Simon spotykają się po programie?

Kto odpadnie z Hotel Paradise?

W programie Hotel Paradise tempo nie zwalnia. Już wkrótce wielki finał trzeciej edycji, a o zwycięstwo wciąż walczy wielu uczestników. Niedawno z programem decyzją Krzysztofa musiała pożegnać się Nathalia, co oznacza, że singlem został Marcin. Niedługo po jej odejściu w hotelu zameldowali się znani już mieszkańcom i widzom uczestnicy – Kamil i Kara. Już wkrótce uczestników czekać będzie kolejne emocjonujące Rajskie Rozdanie. Tym razem z programem będzie musiał pożegnać się jeden z mężczyzn. Wiele wskazuje na to, że aktualnie najbardziej zagrożeni odejściem z rajskiego hotelu są Marcin i Kamil, którzy głośno deklarują, że podczas eliminacji staną za Karą. Czy faktycznie ostateczna decyzja należeć będzie do 20-letniej Białorusinki? O tym widzowie przekonają się już w kolejnym odcinku Hotel Paradise.

Zobacz także: Kogo Kara wybierze na Rajkim Rozdaniu?

Bibi i Simon są razem po programie?

Jedną z par, która wciąż ma szanse na zwycięstwo w programie Hotel Paradise, są Bibi i Simon. Tych dwoje uczestników poznało się już pierwszego dnia swojego pobytu w zanzibarskim hotelu i od razu poczuli, że stworzą zgrany duet. Między Bibi i Simonem narodziło się uczucie, a widzowie byli świadkami wyjątkowo namiętnym scen między zakochanymi.

Chociaż odcinki trzeciej edycji wciąż emitowane są w telewizji, materiał do programu nagrywany był kilka miesięcy wcześniej. Czy faktycznie uczucie między Bibi i Simonem przetrwało? O tym przekonamy się dopiero po finałowym odcinku Hotel Paradise. Mimo iż uczestnicy reality-show nie mogą jeszcze zdradzać, jak potoczyły się ich losy po programie, aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych.

To właśnie na swoim Instagramie Bibi zdradziła po raz pierwszy, że spędza czas w towarzystwie Simona. Jej obserwatorzy nie ukrywali, że bardzo cieszą się z takiego obrotu spraw.

Bibi i Simon są parą po programie?
Bibi i Simon są razem po programie?
Bibi i Simon są razem?
Bibi i Simon są razem po programie?

Myślicie, że para, która poznała się w Hotel Paradise wciąż jest razem?

źródło: Instagram Bibi Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry