Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Justyna przeszła sporą metamorfozę. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała

justyna hotel paradise

Rozrywka

„Hotel Paradise 3”: Justyna przeszła sporą metamorfozę. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała

Już niebawem do mieszkańców rajskiego hotelu dołączy nowa uczestniczka. Oryginalna uroda Justyny sprawi, że niektórzy mężczyźni nie będą umieli odwrócić do niej wzroku. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała Justyna z Hotel Paradise.

justyna hotel paradise

„Hotel Paradise 3”

Finał trzeciej edycji Hotel Paradise zbliża się wielkimi krokami. Już 3 czerwca widzowie zobaczą ostatni odcinek konwersyjnego reality-show. Jak zwykle szansę na zwycięstwo otrzymają dwie pary, a o tym, kto wygra, zdecydują pozostali mieszkańcy rajskiego hotelu, którzy wcześniej zakończyli swoją przygodę z programem.

Ostatnie dni w rajskim hotelu dostarczają widzom potężnej dawki emisji. Niedawno z programem pożegnać musiały się aż dwie uczestniczki. Mieszkańcy hotelu wzięli udział w pierwszych takich eliminacjach, gdyż tego samego dnia czekały ich aż dwa Rajskie Rozdania. Z programu odpadły Kara oraz Ewa, ale do uczestników ponownie dołączyła wytęskniona przez wielu widzów, ja i samych mieszkańców rajskiego hotelu, a szczególnie Krystiana – Basia. W ostatnim odcinku Hotel Paradise swoją przygodę z programem ponownie rozpoczął także Maurycy, który kilka tygodni wcześniej decyzją mieszkańców został wyeliminowany z programu.

Justyna z „Hotel Paradise”

Mieszkańcy rajskiego hotelu nigdy nie mogą być pewni swojej pozycji. W Hotel Paradise w każdej chwili może dojść do ogromnych zmian. Okazuje się, że niebawem do uczestników dołączy kolejna atrakcyjna mieszkanka rajskiego hotelu. Czy zdoła skraść serce któregoś z mężczyzn i tym samym namiesza w związkach dotychczasowych par? Przekonamy się wkrótce.

Justyna Michałowska już wkrótce dołączy do uczestników Hotel Paradise. Piękna 25-latka z pewnością zwróci uwagę widzów zarówno swoim ognistym temperamentem, jak i oryginalną urodą.

Zobacz takżę: Kim jest nowa Justyna, nowa mieszkanka rajskiego hotelu?

Przyglądając się Justynie, z pewnością wielu obserwatorów zwróci uwagę na jej piękne i gęste loki. Okazuje się, ze 25-latka nie zawsze wierna była takiej fryzurze. Zobaczcie sami zdjęcia Justyny, na których zobaczyć możemy ją w zupełnie innym wydaniu.

Justyna Michalowska z Hotel paradise
Jak kiedyś wyglądała Justyna z Hotel Paradise?
Justyna z Hotel paradise
Jak kiedyś wyglądała Justyna z Hotel Paradise?
Nowa uczestniczka Hotel Paradise
Jak kiedyś wyglądała Justyna z Hotel Paradise?

źródło: Instagram Justyny Michałowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry