Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Kara wróci do programu i będzie w finale? Marcin zostawi Nathalię dla 20-latki?

Kara wróci do Hotelu Paradise 3 i będzie w finale z Marcinem

Rozrywka

„Hotel Paradise 3”: Kara wróci do programu i będzie w finale? Marcin zostawi Nathalię dla 20-latki?

Internauci nie mają wątpliwości, że jedna z najładniejszych uczestniczek Hotelu Paradise 3 wróci do programu. Co więcej, zainteresuje się nią Marcin, który zostawi dla pięknej uczestniczki Nathalię? Czy rzeczywiście Kara wróci do Hotelu Paradise 3?

Kara odpadła z Hotelu Paradise 3

Karina to uczestniczka, która swoim wejściem do Hotelu Paradise 3 wywołała sporo emocji. Niewątpliwie drobna brunetka oczarowała swoją urodą wielu uczestników programu. To przez nią w związku Bibi i Simona zawrzało, również Nathalia nie czuła się pewnie, gdy Kara pojawiła się w hotelu. Ostatecznie jednak Kara nie zagrzało długo miejsca w Hotelu Paradise 3 i odpadła przy pierwszym rajskim rozdaniu. 20-latka podeszła do Krystiana, jednak wybrała go również Ewa. Mężczyzna pozostał jednak wierny swojej dotychczasowej partnerce i to Kara musiała opuścić hotel. Podczas tego rozdania jednak z programu odpadła druga dziewczyna. Niewątpliwie przedostatnie rajskie było wyjątkowe, gdyż do hotelu weszła Basia. Kobiety ponownie musiały stanąć obok osób, z którymi chcą być w parze, jednak Klaudia zaznaczyła, że nie mogą wybrać mężczyzny, obok którego stanęły za pierwszym razem. Podczas drugiego rajskiego Ewa podeszła do Kuby, ten jednak wybrał Kornelię.

Powrót Basi i wcześniejsze ponowne wejście Kornelii zapoczątkowało serię powrót do Hotelu Paradise. Zaraz po wejściu Basi na uczestników czekała kolejna ogromna niespodzianka. Podczas jednej z imprez do hotelu zawitał Maurycy, na którego czekała Luiza. Niedługo po nim, podczas Pandory, do programu weszła również Sara. Podczas jednej z konkurencji sportowych, 27-latka zdobyła immunitet, zatem mogła czuć się bezpiecznie podczas rajskiego rozdania.

Kara wróci do Hotelu Paradise 3?

Po ostatniej eliminacji z programem pożegnały się Luiza i Justyna. Widzowie są przekonani, że niebawem ich los podzieli również Nathalia, którą ponoć zostawi Marcin… a wszystko dlatego, że do hotelu ponownie zawita Kara.

Zobacz także: Marcin tęskni za Karą w Hotelu Paradise 3

Internauci nie maja wątpliwości, że piękna 20-latka zajmie miejsce dotychczasowej partnerki Marcina. W sieci pojawiło się sporo komentarzy internautów, którzy nie maja wątpliwości, że Kara wróci do Hotelu Paradise 3 i stworzy parę z Marcinem. Co więcej, oboje znajdą się razem w finale programu! Pod jednym ze zdjęć Nathalii nawiązała się dyskusja:

„Szkoda że nie będziesz z Marcinem w finale 😏”

„Marcin będzie z kara 🤔”

„Przeciez zdjęcia lataja z sieci i Kare widać a Nati nie ma”

Marcin zostawi Nathalię dla Kary?
Nathalia odpadnie z Hotelu Paradise 2 przez Karę?

O tym, czy przypuszczenia internautów są prawdziwe dowiemy się dopiero tuz przed finałem, który zaplanowany jest na 3 czerwca!

Źródło: Instagram Nathalii Fok, Instagram Hotelu Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry