Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3” Krystian podtopił Basię w basenie. SZOK

zaskakujące zachowanie Krystiana

Rozrywka

„Hotel Paradise 3” Krystian podtopił Basię w basenie. SZOK

Ostatnie wydarzenia w Hotel Paradise nie stawiają jednego z uczestników w dobrym świetle. Zaskakujące zachowanie Krystiana względem Basi. Widzowie mają dosyć!

Co wydarzyło się w Hotelu Paradise?

W ostatnim odcinku Hotel Paradise jak zwykle nie brakowało emocji. Nowi uczestnicy Sara i Kamil postawienie zostali przed trudnym zadaniem, gdyż to właśnie oni musieli wskazać osoby, które ich zdaniem powinni opuścić program. Gdy w hotelu pojawiła się Klaudia El Dursi, nadszedł czas zmian. Kamil przyznał, że początkowo chciał wyeliminować Maurycego, ale ostatecznie postanowił, iż to Simon powinien opuścić program. Sara do opuszczenia rajskiego hotelu wskazała, swoją parę, czyli Maurycego. Swój wybór argumentowała brakiem wsparcia z jego strony.

Zobacz także: Sara i Kamil wybrali. Kto opuścił Hotel Paradise?

Ostateczna decyzja należała jednak do wszystkich mieszkańców Hotelu Paradise. Prawie jednogłośnie, gdyż Luiza oddała swój głos na Simona, uczestnicy zdecydowali, że program powinien opuścić Maurycy. Tuż przed wymeldowaniem się z hotelu Maurycy miał przed sobą ostatnie zadanie. Musiał wskazać jedną z dziewczyn, która podczas rajskiego rozdania dostanie immunitet.

Zaskakujące zachowanie Krystiana względem Basi

Odejście z programu kolejnego uczestniczka wiązało się ze sporym stresem dla wszystkich mieszkańców Hotelu Paradise, którzy wieczorem postanowili odreagować ogrom emocji. Dla jednej z par zabawa w basenie skończyła się jednak dosyć nieprzyjemnie, gdyż Krystian… podtopił Basię.

Zobaczcie film.

Zachowanie Krystiana względem Basi wyraźnie nie podoba się widzom już od kilku odcinków. Sytuacja w basenie dolała tylko oliwy do ognia. W sieci aż roi się od nieprzychylnych komentarzy w stronę Krystiana.

„Żenada jego zachowanie w tym odcinku”

„Krystian powinnień jako pierwszy lecieć do Basi jako chłopak ale się smiał.Coraz bardzo sądze że on tylko chce wygranej”

„Krystian niedojrzały facet a Baśka uczepiła się go jak rzep psiego ogona …miłości z tego nie będzie raczej”

Basia i Krystian Hotel Paradise
Basia wierzy w uczucie do Krystiana

Myślicie, że widzowie mogą mieć rację? Jak ocenianie ostatnie zachowanie Krystiana?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry