Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Luiza zabrała głos w sprawie związku z Maurycym! „Wolę, żeby to było prywatne”…

luiza i maurycy hotel paradise

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 3”: Luiza zabrała głos w sprawie związku z Maurycym! „Wolę, żeby to było prywatne”…

Nie milkną kolejne doniesienia na temat uczestników 3. edycji programu Hotel Paradise. Zaledwie kilka dni temu Maurycy poinformował, że tworzy związek z Luizą. Okazuje się, że para nie skonsultowała się w sprawie ogłoszenia tej wiadomości. Co na to Lui?

Hotel Paradise

Za nami 3. edycja niezwykle emocjonującego programu o miłości, relacjach międzyludzkich i walce o wygraną. Hotel Paradise 3, podobnie jak poprzednie jego edycje przyciągnął przed telewizory tysiące Polaków, którzy z zapartym tchem śledzili losy bohaterów. Trzeba przyznać, że emocji i nieprzewidywanych akcji nie brakowało.

Na początku czerwca odbył się finał, a program wygrała Basia i Krystian. Niestety po czasie ich drogi się rozeszły, a para nie przetrwała próby czasu. Z kolei związki utworzyli inni bohaterzy show, m.in. Luiza i Maurycy.

Zobacz także: Krystian pokazał się z piękną kobietą. Czy są razem?
Zobacz także: Konflikt Krzysztofa i Luizy

Luiza i Maurycy

Pod koniec 3. edycji Hotelu Paradise dało się zauważyć, że między Luizą i Maurycym rodzi się uczucie. Trzeba przyznać, że oboje nie byli na tyle wylewni, aby jednoznacznie stwierdzić na jakim etapie jest ich relacja. Dopiero kilka dni temu głos w sprawie zabrał Maurycy, który za pośrednictwem InstaStory ogłosił, że Luiza jest jego dziewczyną. Trzeba przyznać, że sporo fanów programu spodziewało się tej informacji, jednak takiego wyznanie niekoniecznie spodziewała się sama Luiza. Uczestniczka show w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że nie ustaliła z Maurycym, iż czas na oficjalne potwierdzenie związku.

Ja jeszcze nic nie ogłosiłam. Maurycy to ogłosił, ja w ogóle się nie spodziewałam, że on to ogłosi, bo nagrywał to Instastory i ja tak patrzę, o czym on mówi, a on powiedział, że jest ze mną. Więc w sumie ogłosił to bez żadnego powiadomienia mnie, ani nic. Ale tak, spotykamy się, jesteśmy parą, a co będzie dalej to zobaczymy. Ja nie jestem typem osoby, która chce coś od razu upublicznić. Wolę, żeby to było prywatne. I jak jestem czegoś pewna i jak wiem, że to jest ta jedyna osoba, to wtedy mogę się kierować tym upublicznianiem” – powiedziała Luiza w rozmowie z Jastrząb Post.

W dalszej części rozmowy Luiza wyznała, że ceni sobie prywatność, dlatego nie wszystkim od razu dzieli się w mediach społecznościowych.

Kibicujecie Luizie i Maurycemu?

źródło: jastrzabpost.pl, Instagram Luiza.benzouaoua

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry