Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Nathalia spotyka się z Kamilem? Ten post wiele zdradza!

Kamil spotyka się z Nathalią z Hotelu Paradise 3

Rozrywka

„Hotel Paradise 3”: Nathalia spotyka się z Kamilem? Ten post wiele zdradza!

Kamil z Hotelu Paradise 3 to niezły podrywacz, o czym miały okazję przekonać się uczestniczki programu. Czyżby mężczyzna próbował poderwać byłą dziewczynę swojego kolegi, czy jego post może świadczyć o tym, że Kamil spotyka się z Nathalią?

Koniec związku Nathalii i Marcina z Hotelu Paradise 3

Nathalia Fok do Hotelu Paradise 3 weszła po już w trakcie trwania programu. Jej obecność wzbudziła w mężczyznach spore zainteresowanie. Szczególnie jej wdziękami zachwycali się Dawid i Marcin. Jednak to temu drugiemu się poszczęściło i Marcin i Nathalia stworzyli głębszą relację w programie. Chociaż ich znajomość z dnia na dzień przechodziła na kolejne etapy, mężczyźnie ciężko było się zadeklarować, czy po programie będzie chciał kontynuować ten związek. Niestety, ich relacja została wystawiona na próbę, gdyż Nathalia musiała opuścić hotel, a do programu wróciła Kara, która już wcześniej zwróciła uwagę Marcina. Początkowo 20-latka była w parze z Kamilem i wydawało się, że tych dwoje ma się ku sobie. Jednak po odejściu Kamila z hotelu, Kara szybko zainteresowała się Marcinem. Para w błyskawicznym tempie stworzyła związek, który trwa po dziś.

Zobacz także: Zaskakujące zdjęcie Marcina i Kary

Początkowo Kamil miał ogromny żal do przyjaciela, że ten „odbił mu” dziewczynę, wobec której miał pewne zamiary. Również Nathalia, gdy dowiedziała się, że jej ukochany zostawił ją dla innej, nie kryła swojej rozpaczy. Od tego czasu jednak minęło już sporo czasu. Jak możemy zaobserwować na Instagramie, Kamil pogodził się z tym, że Kara i Marcin są parą i wspiera swoich przyjaciół. Natomiast Nathalia nie utrzymuje kontaktu ze swoim byłym partnerem i jego obecną dziewczyną.

Kamil spotyka się z Nathalią?

Od czasu zakończenia programu. Nathalię łączono m.in. z Kamilem z 2. edycji Hotelu Paradise, po tym jak oboje opublikowali wspólne zdjęcia. Tym razem jednak nasuwa się pytanie, co łączy Nathalię i Kamila z 3. edycji Hotelu Paradise? 27-latka zamieściła na swoim profilu post, w którym zapytała, co obserwatorzy lubią jeść na deser.

„Jaki jest Wasz ulubiony deser? 🧁🍬🍩
Bo mój to lody 🍦🍦 💘
Mieszkając w Krakowie miałam swoją ulubioną lodziarnie, ale tu w Warszawie ciągle testuje kolejne 💕
Chętnie skorzystam z Waszych rekomendacji 😍🤤”

Wśród komentarzy pod zamieszczonym znalazł się post Kamila, w którym mężczyzna napisał:

„Ulubiony deser? Ty”

Post Kamila pod zdjęciem Nathalii
Instagram Nathalii Fok

Czyżby Nathalię i Kamila łączyło cos więcej?

Źródło: Instagram Nathalii Fok/Kamila Popławskiego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry