Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Patrycja w ogniu krytyki! Odejdzie z programu?

"Hotel Paradise 3" Patrycja w ogniu krytyki na Puszcze Pandory

Rozrywka

„Hotel Paradise 3”: Patrycja w ogniu krytyki! Odejdzie z programu?

Podczas wczorajszej Puszki Pandory Patrycja została mocno potraktowana przez swoich kolegów i koleżanki z grupy, którzy nie pozostawili na niej suchej nitki. Jak reaguje na wszechobecną krytykę i co sądzą widzowie? Przekonajcie się! „Hotel Paradise 3”: Patrycja w ogniu krytyki!

Trzecia edycja „Hotelu Paradise”

„Hotel Paradise” doczekał się już trzech edycji, a ostatnia z nich rozkręca się z odcinka na odcinek. W trzecim sezonie poznaliśmy grupę, nowych uczestników, którzy zgłosili się do programu z nadzieją na znalezienie drugiej połówki bądź wygrania sporej sumy pieniędzy. Emocji nie brakuje, a każdy z odcinków przynosi zaskakujące zwroty akcji. Szczególnie wiele zamieszania zrobiło się w momencie wejścia do programu Patrycji, która dzięki własnej decyzji zajęła pokój z Krystianem, tym samym rozbijając jego parę. To bardzo nie spodobało się Basi, która nie potrafiła poradzić sobie z takim obrotem spraw.

„Hotel Paradise 3”: Patrycja w ogniu krytyki!

Puszka Pandory – Patrycja w ogniu krytyki

Uczestnicy odegrali się na Patrycji podczas wczorajszej Puszki Pandory, w której skupili się na jej osobie i dosłownie postawili ją w ogniu krytyki. Pytań do Patrycji było wiele, a większość z nich była bardzo krzywdząca:

„Jak czujesz się z tym, że niedługo opuścisz „Hotel Paradise”?”

„Jak to jest być najmniej lubianą uczestniczką?”

„Czy starasz się tu wbić na siłę, dlatego starasz się na siłę być śmieszna?”- brzmiały niektóre z pytań zadane dziewczynie.

Atmosfera była bardzo gęsta, a komentarze na temat Patrycji nie skończyły się nawet po Puszcze Pandory.

Reakcja Patrycji po Puszce Pandory

„No co, na pewno było mi przykro przez kilka stwierdzeń, ale myślę, że sytuacja już jest wyjaśniona w grupie. Również zostałam przeproszona za zbyt szybką, pochopną ocenę. Jak wiadomo, też miałam mocne wejście, dziewczyny mogły czuć się zagrożone. Chłopcy…nie wiem, jak chłopcy na to zareagowali no na pewno byłam dosyć twarda i zimna stąd też takie, a nie inne spostrzeżenia co do mojej osoby, ale docieramy się i jest już coraz lepiej. Także mam nadzieję, że takie relacje pozostaną na długo dłużej.” – posumowała Patrycja zachowanie uczestników.

„Hotel Paradise 3”: Patrycja w ogniu krytyki! Odejdzie z programu?

Widzowie o zachowaniu uczestników względem Patrycji

Jak wiadomo, wyraźne napięcie czuć między rozbitą parą – Krystianem i Basią a Patrycją. To właśnie oni najbardziej nastawili się „anty” do nowej uczestniczki. Widzowie stanęli w obronie Patrycji, krytykując zachowanie tych dwojga:

„Basiu weź Krystiana ,zabierz swoje zabawki i do piaskownicy.”

„Krystian i Baśka do domu 🤮🤮🤮”

„Zachowanie w stosunku do Patrycji jest żenujące! TVN pamiętacie swoją kampanię ,, STOP HEJT” ??”

„Serio Krystian ……? Żal mi tej Patrycji”

A Wy, co uważacie o zachowaniu uczestników, a szczególnie Basi i Krystiana?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry