Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Rajskie Rozdanie pełne łez i wzruszeń! Szokujące wybory! Odpadły dwie uczestniczki!

Rajskie Rzodanie w Hotelu Paradise 3

Rozrywka

„Hotel Paradise 3”: Rajskie Rozdanie pełne łez i wzruszeń! Szokujące wybory! Odpadły dwie uczestniczki!

Kolejne Rajskie Rozdanie za nami. Tym razem z programem pożegnały się dwie uczestniczki. Które z pań opuściły Hotel Paradise 3?

Co wydarzyło się w Hotelu Paradise 3?

Ostatnie dni w Hotelu Paradise 3 były czasem wielkich powrotów. Jakiś czas temu do programu ponownie weszła Kornelia, która mogła odwrócić los jednego z trzech mężczyzn, którzy opuścili hotel podczas Rajskiego Rozdania. Kobieta podjęła decyzje, że to Krzysiek zasługuje na drugą szansę i dalszy pobyt w programie. Podczas kolejnego Rajskiego Rozdania do mieszkańców ponownie dołączyła Basia, której wejście wzbudziło wiele emocji. Niewątpliwie jej powrót najbardziej ucieszył Krystiana, który od dłuższego czasu wiernie czekał na ponowne wejście ukochanej do hotelu. Ostatnio również Maurycy dostał drugą szansę i ponownie zagościł w programie. Jako ostatnia do Hotelu Paradise 3 powróciła Sara, która zaskoczyła pozostałych uczestników podczas Pandory. Czy powrót Sary zagrozi Luizie? A może to jednak Kornelia powinna czuć się bardziej zagrożona?

Immunitet dla Sary

Dziewczyny stoczyły walkę o immunitet. Podczas sportowej konkurencji o bezpieczne Rajskie Rozdanie powalczyła Kornelia, Justyna i Sara. Jednak to Sara wygrała immunitet. W związku z tym przed Rajskim Rozdaniem panowała wyjątkowo smutna wiadomość. Luiza przeczuwała, że to ona może opuścić Hotel Paradise.

Rajska Wyrocznia w Hotelu Paradise 3

Podczas Rajskiej Wyroczni Krystian dowiedział się, że nikt nie zamierza wyrzucić go z programu. Marcin chciał wiedzieć, czy Luiza w ostatnim tygodniu spiskowała przeciwko niemu. Maurycy dowiedział się, że Luiza żaliła się Krzyśkowi, że ten ją dotyka i „mizia”. Luiza upewniła się w tym, że Sara zamierza podejść do Maurycego podczas Rajskiego Rozdania. Simon dowiedział się, że Maurycy nie zamierza go wyrzucić. Sara chciała wiedzieć, czy Justyna zamierza wybrać Krzyśka.

Dwie dziewczyny odpadły podczas Rajskiego Rozdania w Hotelu Paradise 3

Sara nie miała łatwego zadania. Posiadaczka immunitetu wybierała jako pierwsza i podeszła do Maurycego. Następna wybierała Kornelia, która podeszła do Krzyśka. Wybór Bibi nie był zaskakujący, gdyż wybrała Simona. Nathalia po raz kolejny podeszła do Marcina. Basia podeszła do Krystiana. Luiza zaskoczyła swoim wyborem i podeszła do Simona, wydając na siebie wyro. Również Justyna dokonała szokującego wyboru podchodząc do Maurycego, za którym stała juz Sara z immunitetem.

Niewątpliwie to Rajskie Rozdanie należało do jednych z najbardziej wzruszających! Honorowo odpadły dwie uczestniczki- Luiza i Justyna! Takiego obrotu spraw na pewno nikt się nie spodziewał! Nawet Klaudia El Dursi uroniła kilka łez.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry