Połącz się z nami

„Hotel Paradise 3”: Sara wróciła podczas Pandory! Czy Luiza będzie zagrożona?

Powrót Sary do Hotelu Paradise 3

Rozrywka

„Hotel Paradise 3”: Sara wróciła podczas Pandory! Czy Luiza będzie zagrożona?

Kolejna stara uczestniczka wróciła do hotelu. Jak na powrót Sary do Hotelu Paradise 3 zareagowali pozostali mieszkańcy?

Kto wrócił do Hotelu Paradise 3?

Ostatni czas w Hotelu Paradise 3 to praktycznie same powroty byłych uczestników. Jakiś czas temu do programu ponownie weszła Kornelia, która mogła odwrócić los jednego z trzech mężczyzn, którzy opuścili hotel podczas Rajskiego Rozdania. Kobieta podjęła decyzje, że to Krzysiek zasługuje na drugą szansę i dalszy pobyt w programie. Podczas kolejnego Rajskiego Rozdania do mieszkańców ponownie dołączyła Basia, której wejście wzbudziło wiele emocji. Niewątpliwie jej powrót najbardziej ucieszył Krystiana, który od dłuższego czasu wiernie czekał na ponowne wejście ukochanej do hotelu. Ostatnio również Maurycy dostał drugą szansę i ponownie zagościł w programie. Z jego powrotu najbardziej ucieszyła się Luiza. Od tej pory tych dwoje wyraźnie ma się ku sobie.

Zobacz także: Tęsknota Marcina za Karą

Kolejną osoba, która wkroczyła do Hotelu Paradise 3 była Justyna Michałowska. Tym razem produkcja postawiła na świeżą krew. Nowa uczestniczka wzbudziła sympatię męskiej części uczestników. Najbardziej zagrożona poczuła si Kornelia, która ma najmniej pewną relację. Tym bardziej, że Justyna podkreśliła, że oprócz Krystiana bardzo podoba się jej Krzysiek. Mężczyzna natomiast nie jest obojętny na zaloty nowej uczestniczki.

Powrót Sary do Hotelu Paradise 3 podczas Pandory!

Podczas Pandory uczestnicy dowiedzieli się, że największy atut Justyny, czyli biust, to zasługa chirurga plastycznego. Ponadto nowa uczestniczka przyznała, że podczas Rajskiego Rozdania prawdopodobnie podejdzie do Krzysztofa. Kornelia postanowiła zadziałać i pocałowała Krzysztofa! Jednak to nie koniec emocji, jakie czekały uczestników. Podczas Pandory powróciła Sara!

Nie da się ukryć, że Sara zaczęła mieszać w głowie Maurycemu. Mężczyzna nie ukrywał, że Sara bardzo mu się podoba, jednak lojalność wobec Luizy jest dla niego ważniejsza.

Co więcej, relacją z Sarą zainteresowany jest również Krzysiek. Przypomnijmy, że to jego decyzja, gdy wybrał Luizę spowodowała, że program musiała opuścić Sara. Podczas rozmowy z Kornelią, mężczyzna powiedział wprost, że chciałby budować relację z Sarą.

Jak widać szykuje się bardzo emocjonujące Rajskie Rozdanie, podczas którego program opuszczą aż dwie kobiety! Tym bardziej, że jedna z uczestniczek ma szansę otrzymać immunitet.

O tym, która z dziewczyn będzie bezpieczna, a które dwie uczestniczki odejdą z Hotelu Paradise 3 przekonamy się niebawem! Już w środę Rajskie Rozdanie!

https://www.instagram.com/p/CMu7813jtlf/

Źródło: Instagram Sary z Hotelu Paradise 3, Instagram Hotelu Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry