„Hotel Paradise 3”: Związek Marcina i Kary kwitnie. Ich namiętna sesja rozpala wyobraźnie

22 czerwca 2021
Przez: : W.M.

Chociaż relacja Marcina i Kary wzbudzała ogromne emocje wśród widzów programu Hotel Paradise, oni udowadniają, że połączyła ich prawdziwa miłość. Zobaczcie namiętne zdjęcia pary, która poznała się w kontrowersyjnym reality-show.

Trzeci sezon Hotel Paradise

Zakończona niedawno trzecia edycja Hotel Paradise przez wielu reality-show oceniana jest za wyjątkowo udaną. W programie, którego odcinki nagrywane były na Zanzibarze, nie brakowało intryg, zaciętej rywalizacji, ale część uczestników połączyła także ogromna przyjaźń oraz miłość.

Po kilkunastu wyjątkowo emocjonujących tygodniach w końcu poznaliśmy zwycięzców programu. Trzecią polską edycję Hotel Paradise wygrali Basia oraz Krystian, którzy finale zmierzyli się z Bibi oraz Simonem. Niespodziewanie podczas przejścia ścieżką lojalności pierwszy raz w historii polskich sezonów rozbita została także kula. Okazało się jednak, że Krystian odważył się na taki krok, aby wygraną w wysokości 100 tys. złotych podzielić się ze wszystkimi finalistami programu.

Zobacz także: Dlaczego związek Basi i Krystiana się rozpadł?

Marcin i Kara

Związek Marcina i Kary był jednym z tych, które w zakończonej niedawno edycji Hotel Paradise wzbudzał największe emocje, ale i wiele kontrowersji, gdyż wcześniej przez kilka tygodni Marcin tworzył związek z Nathalią. Choć mężczyzna wielokrotnie podkreślał, że w programie nie szuka prawdziwej miłości, a liczy jedynie na dobrą zabawę, Nathalia nie ukrywała, że z jej strony to coś więcej niż tylko przyjaźń. Gdy niespodziewanie Fok musiała opuścić rajski hotel, do programu powróciła Kara, z którą Marcin w krótkim czasie stworzył nowy związek. Widzowie byli świadkami wyjątkowo namiętnych scen z ich udziałem. Na parę wylało się sporo krytyki, a część widzów nie wróżyła im świetlanej przyszłości, jednak krótko po emisji finałowego odcinka Hotel Paradise okazało się, że Marcin i Kara nadal są razem i tworzą szczęśliwy związek.

„Mnóstwo osób w nas nie wierzyło. Bardzo dużo osób mówiło, że nam nie wyjdzie i że to tylko zabawa. W programie poznałem naprawdę wartościową osobę, z którą przeżyłem wspaniałe chwile i postanowiliśmy to kontynuować. Ukrywaliśmy nasz związek dosyć długo, co było bardzo ekscytujące, ale teraz możemy oficjalnie powiedzieć, że jesteśmy razem! Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia i za to, że w Nas wierzyliście” – napisał Marcin na swoim Instagramie

Od tego czasu zarówno na profilu Marcina, jak i Kary pojawiało się wiele ich wspólnych zdjęć i relacji. Ostatnie fotki, jakie zamieścił Grajoszek na swoim Instagramie, potwierdzają, że to prawdziwa miłość.

źródło: Instagram Marcin Grajoszek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej