Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Byli uczestnicy nie zostawili suchej nitki na nowej edycji reality-show

Justyna i Kuba z Hotel Paradise

Rozrywka

„Hotel Paradise 4”: Byli uczestnicy nie zostawili suchej nitki na nowej edycji reality-show

Czwarta edycja Hotel Paradise rozkręca się z odcinka na odcinek. Wielu widzów, którzy śledzą reality-show od pierwszej edycji, są jednak zawiedzeni nowymi uczestnikami i ich podejściem do gry. Gorzkich słów mieszkańcom rajskiego hotelu nie szczędzą także uczestnicy poprzednich edycji m.in. Justyna i Kuba.

Nowy sezon Hotel Paradise

Pod koniec sierpnia na ekrany powrócił jeden z najbardziej kontrowersyjnych reality-show. Mowa o programie Hotel Paradise, który doczekał się już 3 sezonów, a aktualnie na antenie stacji TVN7 emitowana jest najnowsza czwarta edycja.

W pierwszym odcinku Hotel Paradise 4 poznaliśmy 9 uczestników – Natką, Klaudię, Nanę, Marię, Miłosza, Przemka, Darka, Łukasza oraz Kubę. Od tego czasu w rajskim hotelu zameldowało się kilku nowych mieszkańców, a także swoją przygodę z programem zakończyli pierwsi uczestnicy, m.in. Giovanni, którego pożegnanie z pozostałymi uczestnikami zakończyło się wyjątkowo burzliwie.

Zobacz także: Ostra sprzeczka Giovanniego i Przemka w Hotelu Paradise.

Justyna i Kuba ostro ocenili nową edycję

Niedawno do programu dołączyła nowa uczestniczka Wiktoria Gąsior. Wejście 23-latki nie spotkało się jednak z miłym odbiorem przed pozostałe dziewczyny z hotelu, które wielokrotnie podkreślały, że chcą wyeliminować nową rywalkę z gry. Podczas ostatniej Puszki Pandory padło wiele przykrych słów pod adresem Wiki, co doprowadziło nawet do tego, że nowa uczestniczka nie panując nad emocjami, zalała się łzami.

Ostatnie wydarzenia w hotelu, jak i sama postawa niektórych mieszkańców rajskiego hotelu, nie przypadła do gustu wielu widzom. Na oficjalnym profilu Hotel Paradise od kilku dni notorycznie pojawiają się komentarze, w których internauci twierdzą, że nowa edycja jest najsłabsza, a uczestnicy nie zważając na innych, za wszelką cenę chcą dotrzeć do finału.

Upust swoim emocjom dali także byli uczestnicy reality-show Hotel Paradise. Kuba Wójcik, który mieszkał w zanzibarskim hotelu w trzeciej edycji, bez ogródek stwierdził, że w „żmijowisku” najbardziej szkoda Wiktorii.

„Szkoda w tym wszystkim najbardziej pozytywnej mordki tej edycji @wiktoriagasior_ifbbpro .. tutaj widać dosłownie żmijowisko” – napisał

Także i Justyna gorzko podsumowała uczestników nowej edycji. Michałowska przyznała, że widząc poziom negatywnej energii mieszkańców hotelu, straciła chęć do dalszego oglądania odcinków Hotel Paradise.

„Miejsce samo w sobie jest przepiękne… A atmosferę tworzą LUDZIE i to oni są odpowiedzialni za słowa i czyny, które mamy okazję obserwować 🤷🏼‍♀️ Sami sobie urządziliście ten grupowy psychiatryk. Kolejny odcinek oglądałam z bólem serca „zobaczcie jacy jesteśmy silni” – psychiczne niszczenie drugiego człowieka to nie siła to słabość… Waszą jedyną siłą jest przewaga liczebna… Szczerze ? Nie chce mi się oglądać czwartej edycji bo poziom negatywnej energii jest dla mnie nie do przyjęcia” – wyznała Justyna

Zwycięzca drugiej edycji Hotel Paradise stwierdził, że to co widać w aktualnych odcinkach reality-show to zapewne dopiero początek.

„Myślę, że to dopiero rozgrzewka”

Byli uczestnicy Hotel Paradise o nowej edycji
Byli uczestnicy ostro ocenili nowa edycje Hotel Paradise

Czy słowa Artura okażą się prorocze? Zgadzacie się ze zdaniem Kuby i Justyny?

źródło: Instagram Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry