“Hotel Paradise 4”: Giovanni odpadł z programu, ale nie powiedział ostatniego słowa! Dojdzie do bójki?

4 września 2021
Przez: : M.J

Pierwsze Rajskie Rozdanie w czwartej edycji Hotelu Paradise było pełne emocji. Z programem pożegnał się Giovanni, jednak okazuje się, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W sieci można wyczytać komentarze, że pomiędzy uczestnikami dojdzie do bójki. Jak zakończy się przygoda Włocha w zanzibarskim hotelu?

Rajskie Rozdanie

Po raz pierwszy w czwartej edycji Hotelu Paradise uczestnicy musieli podjąć decyzję, z kim będą nadal dzielić swoje sypialnie. Zasady programu się nieubłagany. W tym tygodniu zagrożeni byli mężczyźni, gdyż było ich więcej w zanzibarskim hotelu.

Pierwsze wybory uczestników nie były niczym zaskakującym. Kuba wybrał Marysię, Darek stanął za Natką, wybór Przemka to Klaudia, a Łukasza – Nana. Singiel Miłosz wybrał Karolinę i jako ostatni swojego wyboru musiał dokonać Giovanni. Nie da się ukryć, że Włoch nie nawiązał bliższej relacji z żadną z uczestniczek i tym samym był na straconej pozycji.

Giovanni postanowił również stanąć za Karoliną, która wyeliminowała go z programu. Jednak to nie samo odpadnięcie Gio odbiło się szerokim echem wśród fanów Hotelu Paradise, ale jego pożegnanie.

Dojdzie do bójki w Hotelu Paradise 4?

Każda z osób, która odpada z programu ma możliwość pożegnania się z pozostałymi uczestnikami. Giovanni, który musiał przełknąć gorycz porażki, zrobił to na swój sposób. Osobiście podszedł do każdej z par i twarzą w twarz zaczął mówić co myśli o danej osobie:

“On zawsze był dla mnie szczery”– powiedział do Kuby

“Ona mi zawsze pomagała”-skwitował znajomość z Marią

“Podobno lubiłaś mnie”– powiedział do Klaudii

“Ty jesteś pajacek, ale szanuje to”– dogryzł Przemkowi

Następnie przyszła kolej na Łukasza. Giovanni stanął z nim twarzą w twarz, a następnie uczestnicy zaczęli patrzeć sobie prosto w oczy. Słowa lektora również nie napawają optymizmem, gdyż jak zaznaczył, będzie to jedno z najboleśniejszych pożegnań w całej historii Hotelu Paradise.

Choć zakończenie pierwszego Rajskiego Rozdania zobaczymy dopiero w następnym odcinku, to internauci domniemają, że dojdzie do bójki:

“Będą się bić”

“Gość jest kozak, nie ma wazeliniarstwa. Prosto w oczy i jedzie z nimi. Brawo”

“Będą się napierniczać”

“Przywali Łukaszowi, czy nie?”

“Będzie się działo w kolejnym odcinku”– czytamy na Instagramie Hotelu Paradise.

Jak swoją przygodę w Hotelu Paradise zakończy Giovanni? Coś nam podpowiada, że na długo zapadnie w pamięci widzów.

Zobacz także: Giovanni przeszedł metamorfozę! W nowej fryzurze wygląda inaczej!

Jak myślicie, co zrobi Giovanni?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej