“Hotel Paradise 4”: Inga zdradziła powód wyrzucenia Vanessy i Matiego. O tym nikt nie wiedział!

2 grudnia 2021
Przez: : M.S.

Ostatni odcinek Hotelu Paradise 4 wzbudził ogromne emocje wśród widzów, gdyż jedna z uczestniczek wyeliminowała swoich przyjaciół gry. Dlaczego Inga wyrzuciła Vanessę i Matiego? 27-latka wytłumaczyła swoje ówczesne zachowanie!

Mateusz i Vanessa odpadli z Hotelu Paradise 4

Ostatnie dni na rajskiej wyspie były dla uczestników niezwykle emocjonujące. W finałowym tygodniu codziennie z programu odpada jedna para. Z programem pożegnała się już Wiktoria z Miłoszem oraz w poprzednim odcinku mieszkańcy hotelu wytypowali do odejścia Vanessę i Mateusza.

Zobacz także: Co czuli pod odejściu Mati i Vanessa?

O tym, że tuż przed finałem odpadnie jedna z najbardziej lubianych par zadecydował głos Ingi, która do tej pory przyjaźniła się z Vanessa i Matim. Mimo to podczas eliminacji, mając do wyboru parę Sary i Michała i swoich przyjaciół postawiła jedna na Mateusza i Vanessę.

Dlaczego Inga wyrzuciła Vanessę i Mateusza?

Decyzja Ingi bardzo ich rozczarowała i Vanessa nie ukrywała ogromnego żalu do swojej przyjaciółki. Również internauci nie kryli swojego oburzenia i nie pozostawili na partnerce Janka suchej nitki. Po emisji ostatniego odcinka, Vanessa odniosła się na swoim InstaStory do sytuacji sprzed wielu miesięcy. Przyznała, że podczas oglądania Hotelu Paradise 4 emocje do niej wróciły i nadal czuje ogromny żal do Ingi. Dala do zrozumienia, że nie utrzymuje kontaktu z była przyjaciółką z programu.

Po wyemitowanym odcinki oraz relacji Vanessy na Instagramie, wypowiedzieć zdecydowała się również Inga.

“Chciałam wyjaśnić sytuację. Widzowie muszą wiedzieć, że widzą tylko godzinę z naszego dnia i nie wszystko jest pokazane. Nie jest pokazany tak naprawdę jeden z najważniejszych wątków .. chodzi mi o relacje pomiędzy Wiktorią, a Vanessą. Ja zawsze starałam się wysłuchać zdania Vanessy na temat Wiktorii, ale dowiedziałam się, że w dzień w którym odpadałam, Vanessa podeszła do Wiktorii i powiedziała, że to ona powinna być z nią w finale. Tylko dzięki Nanie i Łukaszowi dowiedziałam się o tym. To mnie zszokowało i zezłościło.”

Inga tłumaczy się z wyrzucenia Vanessy i Matiego
Inga na InstaStory

Jednak to nie był jedyny powód dla którego Inga pozbyła się z Hotelu Paradise 4 Mateusza i Vanessy:

“Mateusz wyrzucił mnie z programu to raz. Po drugie pozbyli się mojego partnera, gdy było głosowanie Przemek czy Łukasz … wyrzucano mi partnera dwa razy, tak naprawdę każdy miał mnie gdzieś. Tak naprawdę każdy tam martwił się tylko o samego siebie i o swoja parę.”

Przekonują Was argumenty Ingi?

Źródło: Instagram Ingi Bartnikowskiej, Instagram Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej