Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Karolina była brunetką! Możecie jej nie poznać na starych zdjęciach!

Karolina Mordyl z Hotel Paradise 4.

Moda i uroda

„Hotel Paradise 4”: Karolina była brunetką! Możecie jej nie poznać na starych zdjęciach!

Karolina jest jedną z uczestniczek 4. edycji Hotelu Paradise. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się profilowi w mediach społecznościowych 22-latki i natrafiliśmy na jej stare zdjęcia. Jakiś czas temu Karolina wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Zobaczcie!

Hotel Paradise 4

Karolina w zanzibarskim hotelu pojawiła się niedługo po wejściu do programu Giovanniego. To właśnie Gio z Miłoszem walczyli o względy 22-latki, aby móc spędzić z nią chwile sam na sam. Decyzją 22-latki to Giovanni został jej pierwszym partnerem w programie, jednak ten związek szybko dobiegł końca. Podczas pierwszego Rajskiego Rozdania, Karolina zdecydowała się, że to z Miłoszem chce dalej kontynuować swoją przygodę na Zanzibarze odsyłając tym samym Giovanniego do domu.

Zobacz także: Karczemna awantura po odejściu Giovanniego! Dostało się Karolinie!

Karolina, tak jak wszyscy uczestnicy Hotelu Paradise prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, gdzie chętnie udostępnia swoje zdjęcia. Jak widzimy, 22-latka nie boi się zmian swojego wyglądu, bo na przestrzeni czasu przeszła sporo metamorfoz. Jak wyglądała w ciemnych włosach? Zobaczcie!

Zobacz także: Karolina Mordyl uczestniczyła w wypadku samochodowym.

Karolina Mordyl była brunetką

Karolina na Instagramie chętnie dzieli się fotkami z programu, jak i swoimi zdjęciami. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak bardzo zmieniła się uczestniczka 4. edycji. Swojego czasu Karola miała długie, ciemne włosy, w których jest nie do poznania.

Karolina Mordyl
Karolina z Hotel Paradise w ciemnych włosach.

Następnie 22-latka zdecydowała się na rozjaśnienie swoich długich włosów.

Karolina z Hotel Paradise 4.
Karolina Mordyl w blond włosach.

Wyraźnie widać, że Karolina nie boi się zmian i jak każda kobieta, kocha metamorfozy. W długich, krótkich, jasnych czy ciemnych włosach uczestniczka Hotelu Paradise wygląda równie ładnie.

Karolina z Hotel Paradise 4.
Karolina z Hotel Paradise 4.

A Wam, w którym wydaniu najbardziej podoba się Karola?

Źródło: Instagram Karoliny Mordyl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry