“Hotel Paradise 4”: Marysia Wojtas jest zakochana! W sieci znaleźliśmy jej zdjęcie z ukochanym!

27 września 2021
Przez: : M.J

Wszystko wskazuje na to, że Maria Wojtas po programie Hotel Paradise znalazła miłość. W sieci pojawiło się zdjęcie uczestniczki czwartej edycji z jej ukochanym. Podpis pod fotografią nie pozostawia złudzeń, że tę dwójkę łączy coś wyjątkowego.

Hotel Paradise 4

Wśród uczestników 4. edycji programu Hotel Paradise znalazła się między innymi Marysia Wojtas. Nie da się ukryć, że uroda Marii urzekła kilku mężczyzn w programie. Początkowo związała się z Miłoszem, jednak ostatecznie postanowiła swoją sypialnię na Zanzibarze dzielić z Kubą.

Relacja Marii i Jakuba zdecydowanie nie należała do najłatwiejszych. 25-latka trzymała swojego partnera na dystans, a w sieci pojawiały się nawet plotki, że na dziewczynę w Polsce czeka chłopak. Przypomnijmy, że jako pierwszy z programem pożegnał się Kuba, a niedługo później odpadła Marysia.

Zobacz także: Maria miała chłopaka będąc w Hotelu Paradise? Jest komentarz!

Marysia z Hotel Paradise 4.
Maria Wojtas z Klaudią El Dursi.

Jak zapewne wiedzą widzowie Hotelu Paradise program nagrywano już kilka miesięcy temu i nie ma wątpliwości, że życie jego uczestników mogło się zmienić przez ten czas. Teraz na jednym z kont w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie i wszystko wskazuje na to, że serce Marysi jest zajęte.

Chłopak Marysi z Hotel Paradise 4

Jak widzimy, Marysia miłość znalazła po wyjściu z programu. Na Instagramie znajdziemy zdjęcie uczestniczki 4. edycji Hotelu Paradise z tajemniczym mężczyzną. Samo zdjęcie i podpis pod nim nie pozostawiają złudzeń, że tę dwójkę łączy coś wyjątkowego.

“Kocham Cię”– brzmi podpis pod zdjęciem.

Marysia Wojtas
Marysia Wojtas z chłopakiem.

Być może już niebawem Marysia zdradzi swoim obserwatorom nieco więcej informacji na temat swojego partnera. Nie wiadomo również nadal, jak potoczą się losy 25-latki w programie, gdyż jak pamiętamy z poprzednich edycji już niejednokrotnie byli uczestnicy do niego wracali.

Jesteście zaskoczeni?

Źródło: Instagram dzidek_94

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej