„Hotel Paradise 4”: Nana i Łukasz na wspólnym zdjęciu. Tak potwierdzili swój związek?

6 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Już dzisiaj widzów stacji TVN7 czekają ogromne emocje. W poniedziałkowy wieczór poznamy kolejną parę. Kto dołączy do grona zwycięzców reality-show? Nana i Łukasz mają duże szanse, aby wygrać. Czy ich związek przetrwał także po programie? Nowe zdjęcie pary może wiele zasugerować.

Natalia i Łukasz po programie Hotel Paradise
Nana Majos i Łukasz Hryniewiecki

Kto wygra final Hotel Paradise?

Już dzisiaj o 20.35 rozpocznie się finałowy odcinek czwartej edycji Hotel Paradise. W ostatnim odcinku jednego z najbardziej kontrowersyjnych reality-show w polskiej telewizji zobaczymy dwie pary, które walczyć będą o zwycięstwo. A o tym która para wygra, zdecyduje uczestnicy, którzy tak jak finaliści mieszkali w rajskim hotelu, jednak już wcześniej odpadli z programu. Jest o co walczyć. Para, która zdobędzie więcej głosów, ma szanse wygrać 100 tys. złotych. O tym, jak zostanie podzielona wygrana, zdecyduje sama para i ich lojalność względem siebie.

Zobacz także: Jak wygląda finał Hotel Paradise?

W finałowym odcinku Hotel Paradise 4 zobaczymy Nanę Majos i Łukasza Hryniewickiego oraz Sarę Jezuit i Michała Adamczyka. Która para wygra czwartą edycję programu? O tym przekonamy się już wkrótce. Nie ma wątpliwości, że finałowy odcinek reality-show dostarczy widzom ogromnych wrażeń.

Nana i Łukasz

Nana Majos i Łukasz Hryniewicki zamieszkali w rajskim hotelu już pierwszego dnia. Mimo iż para miała za sobą wiele wzlotów i upadków, ostatecznie dali sobie szansę i razem dotrwali aż do finału Hotelu Paradise.

Czy ich związek przetrwał po programie? Tego oficjalnie nie wiadomo i być może uczestnicy reality-show zdecydują się zdradzić swoim fanom po emisji ostatniego odcinka programu, jednak nowe zdjęcie, które pojawiło się zarówno na profilu Nany, jak i Łukasza może sugerować, że para wciąż utrzymuje ze sobą serdeczne relacje.

„Życzymy wszystkim wesołych Mikołajek ❤️🎄🧑🏽‍🎄🎅🏼

Zapraszamy na FINAŁ dziś wieczorem” – podpisała Nana wspólne zdjęcie z Łukaszem

Nana i Łukasz po programie Hotel Paradise
Nana Majos i Łukasz Hryniewiecki

Jedna z obserwatorek Nany napisała pod postem uczestniczki show, iż bardzo liczy na to, że jej związek z Łukaszem przerwał.

„bardzo liczę, że jesteście razem❤️”

Natalia odpowiedziała na komentarz internautki jedynie serduszkami.

Natalia i Łukasz po programie
Nana jest z Łukaszem po programie?

Czy oznaczać to może, że faktycznie jest wciąż z Łukaszem?

źródło: Instagram Nany Majos

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz