„Hotel Paradise 4”: Natalia przeszła ogromną metamorfozę. Jak wyglądała kiedyś?

22 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

Natalia jest pierwszą przedstawioną przez produkcję uczestniczką 4. edycji Hotel Paradise. Piękna 26-latka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Zobaczcie, jak wyglądała nowa gwiazda reality-show jakiś czas temu.

Nowa edycja Hotel Paradise

Hotel Paradise to bez wątpienia jeden z najchętniej oglądanych formatów typu reality-show w polskiej telewizji. Program, w którym uczestnicy łączą się w pary, aby dotrwać do finału, wzbudza ogromne zainteresowanie widzów i z każdym sezonem przyciąga przed ekrany ogromną widownię.

Już 30 sierpnia widzów stacji TVN7 ponownie czekać będą wielkie emocje. To właśnie wtedy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4. edycji Hotel Paradise. Uczestnicy reality-show ponownie zamieszkają w zanzibarskim hotelu, gdzie walczyć będą o główną nagrodę, którą jest 100 tys. złotych. Dotychczas produkcja przedstawiła jedynie dwóch uczestników, Natalię i Miłosza, których bliżej poznamy w nowym sezonie reality-show.

Zobacz także: Zmiany w emisji Hotel Paradise 4.

Natalia z Hotel Paradise 4

Natalia i Miłosz to pierwsi uczestnicy nowej edycji Hotel Paradise. Czy będą w stanie zyskać sympatię fanów programu? O tym przekonamy się, oglądając odcinki 4. sezonu kontrowersyjnego programu.

Natalia Ostrowska ma 26 lat i na co dzień mieszka i pracuje we Wrocławiu jako stylistka paznokci. Nowa uczestniczka Hotel Paradise nie ukrywa, że wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, jednak zdobyć jej serce wcale nie jest tak łatwo.

Natka z Hotel Paradise 4 aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, który internauci znaleźć mogą pod nazwą @natkaostrowska. Chociaż na chwilę obecną ilość jej obserwatorów nie przekracza 4 tys., z całą pewnością liczba ta wzrośnie, gdy odcinki Hotel Paradise z udziałem 26-latki zawitają na ekrany telewizorów.

To właśnie na profilu nowej gwiazdy reality-show zobaczyć można starsze zdjęcia Natalii. Okazuje się, że Ostrowska lubi eksperymentować ze swoim wyglądem i często zmienia fryzury. Zobaczcie, jak zmieniała się Natalia z Hotel Paradise 4.

Natalia z Hotel Paradise 4
Jak zmieniła sie Natalia z Hotel Paradise 4?
Natalia z Hotel Paradise
Jak zmieniła sie Natalia z Hotel Paradise 4?
Natalia Ostrowska z Hotel Paradise
Jak zmieniła sie Natalia z Hotel Paradise 4?

źródło: Instagram Natalia Ostrowska. Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej