“Hotel Paradise 4”: Oto uczestnicy reality-show – zobaczcie nową czołówkę!

19 sierpnia 2021
Przez: : MC

Wielkimi krokami zbliża się następny sezon uwielbianego przez widzów reality show. Producenci programu Hotel Paradise 4 sukcesywnie dzielą się kolejnymi informacjami. Tym razem pokazano czołówkę. Zobaczcie uczestników show!

Charakterystyka programu

Hotel Paradise to cieszący się ogromną popularnością program, który niezmiennie od lat gromadzi przed telewizorami tysiące widzów. Trzeba przyznać, że prawdziwe emocje, niespodziewane zwroty akcji i silne osobowości to mieszanka wybuchowa, która zachęca do śledzenia dalszych losów bohaterów. Zasady programu są proste – trzeba mieć parę i wyeliminować konkurencję!

Za nami niezwykle emocjonujące 3 sezony randkowego reality show. Przypomnijmy, że pierwszą edycję wygrała Marietta i Chris, drugą Ata i Artur, trzecią zaś Basia i Krystian. Finał ostatniej edycji zapewnił dodatkowe emocje, ponieważ Krystian jako pierwszy w polskiej edycji zbił złotą kulę. Co więcej, wygraną sumą pieniędzy postanowił podzielić się z pozostałymi finalistami.

Czołówka Hotel Paradise 4

Już niebawem, bo 30 sierpnia rusza kolejna edycja Hotelu Paradise. Widzowie z zapartym tchem śledzą doniesienia związane nowym sezonem. Co ciekawe, w sieci pojawiły się już pierwsze informacje o uczestnikach show. Produkcja poinformowała, że w programie wystąpi 19-letnia Nana, 30-letni Darek, 22-letni Miłosz, a także 26-letnia Natalia.

Zobacz także: Kim jest Miłosz i Natalia z Hotelu Paradise 4?

Co więcej, na oficjalnym Instagramie programu opublikowano nową czołówkę! Zobaczymy na niej większość uczestników show:

Internauci nie kryją zachwytu i wręcz nie mogą doczekać się początku kolejnego sezonu. Pod postem nie zabrakło również komentarzy od uczestników poprzednich edycji:

“Noo gruba ekipa sie szykuje 🔥😎”

“Chyba wreszcie widzę 10/10”

“Będzie grubooo! 💥🦋❤” – czytamy w komentarzach.

Jesteście ciekawi kolejnej edycji Hotelu Paradise?

źródło: Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej