„Hotel Paradise 4”: Przemek i Sara będą razem? Namiętny pocałunek rozwścieczył widzów

27 października 2021
Przez: : W.M.

Już w kolejnym odcinku Hotel Paradise widzowie będą świadkami namiętnego pocałunku, który wydarzy się pomiędzy Przemkiem i Sarą. Mimo iż podczas ostatniego rajskiego rozdania Przemo wybrał Ingę, teraz wyraźnie zbliżył się do innej uczestniczki.

Co działo się w Hotelu Paradise?

Po Rajskim Rozdaniu, podczas którego Michał pożegnał się programem, sytuacji w hotelu nieco się uspokoiła. Nana, która zdecydowała, że ponownie chce być w parze z Łukaszem, zbliżyła się do swojego partnera.

Przemek oznajmił, że kolejne dni w hotelu chce spędzić z Ingą, jednak po Rajskim Rozdaniu nic nie robił w kierunku poznania swojej partnerki, za to wyraźnie chętniej spędzał czas w towarzystwie Sary.

Sporo zamieszania wywołało pojawianie się w Hotelu Paradise Kasi. Nowa uczestniczka miała przed sobą wyjątkowo trudne zadanie. Kasia miała tylko kilka minut, aby przekonać do siebie każdego z panów. Niestety żaden z dotychczasowych uczestników nie oczarował się Kasią. Mimo wszystko nieco później w hotelu pojawiła się prowadzącą Klaudia El Dursi i oznajmiła, że nowa mieszkanka musi wybrać się na randkę z dwoma uczestnikami, którymi okazali się Mateusz i Łukasz. Czy to właśnie któregoś z nich wybierze na swojego partnera w kolejnym odcinku?

Przemek i Sara

Wszystko wskazuje na to, ze w rajskim hotelu szykuje się prawdziwa rewolucja między uczestnikami. W zapowiedzi kolejnego odcinka Hotel Paradise widać, jak powściągliwy do tej pory Przemek całuje namiętnie Sarę.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że jeszcze niedawno Przemek zachwycał się urodą Ingi i nie ukrywał, że jest zainteresowany poznaniem jej bliżej.

Czy pocałunek uczestników Hotel Paradise wpłynie na ich dalsze decyzje? Czy Przemek, który był oczarowany Ingą, gestem tym zaprzepaści rozwijanie tej relacji? Internauci są lekko zażenowani postawą chłopaka. Na oficjalnym profilu programu znaleźć można wiele niepochlebnych komentarzy dotyczących zachowania Przemka w programie.

“Kiedyś Wiktoria była w parze z Miłoszem a tańcowała z Łukaszem Przemek zrobił z Niej najgorszą. A jak teraz nazwie samego siebie? Czekam na dzień kiedy wyleci z hotelu”

“idealnie dobrane słowa mu wszystko wolno a innym nie🤦‍♀️ tu gada Inga Inga a tu proszę cyk z Sara” – piszą internauci

Przemek będzie z Sarą?
Przemek i Sara z Hotel Paradise

Zgadzacie się ze zdaniem widzów?

źródło: Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz