„Hotel Paradise 4”: Sara dobitnie skomentowała swój związek z Miłoszem. Wiemy, czy są razem!

25 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Sara i Miłosz byli uczestnikami 4. edycji Hotel Paradise. Chociaż sezon dobiegł już końca, fani wciąż interesują się życiem byłych mieszkańców rajskiego hotelu. Co więcej, ostatnio coraz częściej pojawiają się insynuacje o rzekomym związku tej dwójki. Czy faktycznie Sara jest z Miłoszem? 24-latka w rozmowie z Obcas.pl zdradziła, jaka jest prawda.

Sara Jezuit
Sara Hotel Paradise

Sara i Miłosz z Hotel Paradise

Sara Jezuit i Miłosz Pesta nigdy nie ukrywali, że w hotelu mocno się zaprzyjaźnili. Ich relacje nie uległy zmianie także po powrocie do Polski i byli uczestnicy reality-show wciąż utrzymają ze sobą kontakt i świetnie się dogadują.

Sara po finałowym odcinku przyznała, że jej związek z Przemkiem ostatecznie nie przetrwał i aktualnie spotyka się z innym mężczyzną, co ciekawsze, swoim byłym chłopakiem. Mimo wszystko internauci zaczęli podejrzewać, że tak naprawdę Sara i Miłosz są parą. Byli mieszkańcy rajskiego hotelu wciąż są pytani przez fanów, co ich łączy. Chociaż uczestnicy reality-show Hotel Paradise nigdy nie potwierdzili, że się spotykają, w sieci coraz częściej pojawiają się informacje o ich rzekomym związku.

Sara i Miłosz są parą?

Postanowiliśmy zasięgać informacji u źródła i zapytamy Sarę, co tak naprawdę łączy ją z Miłoszem. Zwyciężczyni 4. edycji Hotel Paradise w rozmowie z Obcas.pl zdementowała wszelkie plotki o swoim związku z Pestą.

Gdy pierwszy raz przeczytałam tego typu artykuł, było to dla mnie duże zaskoczenie. Nie wiem skąd wzięły się takie informacje i wnioski. Ja i Miłosz bardzo zaprzyjaźniliśmy się w Hotelu. Do tej pory utrzymujemy bardzo dobre relacje, ufamy sobie i przyjaźnimy się. Muszę jednak zaprzeczyć wszelkim doniesieniom o tym, że jesteśmy razem, ponieważ nie jest to prawdą.”

Zobacz także: Sara opowiedziała o swojej relacji z Przemkiem po programie.

Czy Sara ma za złe fanom, że wymyślają rzeczy, które tak naprawdę nie mają nic wspólnego z prawdą?

„Myślę, że na tego typu plotki mogę zareagować jedynie uśmiechem. Z jednej strony to miłe, że ludzie widzieliby nas jako parę, ale niestety muszę ich rozczarować, bo oprócz przyjaźni nie łączy nas żadne uczucie.” – powiedziała Sara

Sara i Miłosz po programie
Sara i Miłosz są razem?

Sara Jezuit przyznała także, jak reaguje na plotki, które jej dotyczącą. Uczestniczka 4. sezonu Hotel Paradise nie ukrywa, że nagle zainteresowanie jej osobą było dla niej czymś nowym. Z biegiem czasu przestała jednak reagować i na wszystko patrzy z większym dystansem.

„Jeśli chodzi o zainteresowanie mediów moim życiem, to na początku ciężko było mi się z tym oswoić, jednak z upływającym czasem przestałam zwracać na to uwagę. Czasami nie warto jest wierzyć we wszystko co piszą, ponieważ mogą być to zwyczaje pomówienia jak w przypadku mojego rzekomego związku z Miłoszem.” – dodała w rozmowie z Obcas.pl

Jesteście zawiedzeni, że Sarę i Miłosza nie łączy nic więcej poza przyjaźnią?

źródło: obcas.pl/Instagram Sary Jezuit

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej