“Hotel Paradise 4”: Sara jest w związku z Miłoszem? Zaskakująca odpowiedź uczestniczki!

21 grudnia 2021
Przez: : MC

Za nami 4. edycja programu Hotel Paradise. To jednak nie oznacza, że uczestnicy programu przestaną nas zaskakiwać. Czyżby wśród bohaterów narodziła się kolejna miłość? Sara Jezuit zabrała głos w sprawie!

Hotel Paradise 4
Uczestnicy Hotelu Paradise 4

Co wydarzyło się w 4. edycji Hotelu Paradise?

Kilka tygodni temu byliśmy świadkami zakończenia 4. edycji randkowego reality show. W programie poznaliśmy wiele ciekawych osobowości, które po emisji programu rozpoczęły własną działalność, by dalej rozwijać karierę.

Warto wspomnieć o niezwykle emocjonującym finale. Takiego zakończenia w polskiej edycji jeszcze nie było. Przypomnijmy, że o zwycięstwo walczyli: Nana i Łukasz oraz Sara i Michał, którzy ostatecznie wygrali. Ponadto podczas ścieżki lojalności, Sara będąc na polu o wartości 90 tys. zł rozbiła złotą kulę, zgarniając tym samym nagrodę pieniężną. Michał musiał obejść się smakiem, bowiem mimo wygranej, nie otrzymał żadnych pieniędzy.

Zobacz także: Sara zdradziła szczegóły relacji z Przemkiem

Po jakże emocjonującej przeprawie przez ścieżkę lojalności Sara zaznaczyła, że nie zdecydowałaby się na rzut, gdyby naprzeciwko niej stał Przemek. Para swego czasu zbliżyła się do siebie w rajskim hotelu, jednak ostatecznie ich relacja nie przetrwała. Czyżby zwyciężczyni zdecydowała się na związek z innym uczestnikiem reality show?

Sara Jezuit
Zwyciężczyni 4. edycji Hotelu Paradise

Sara o relacji z Miłoszem

Mówiąc o 4. edycji Hotelu Paradise trudno nie wspomnieć o Miłoszu, który szybko zyskał sympatię widzów. Z czasem związał się z Wiktorią, a ich relacja była pełna wzlotów i upadków. Ostatecznie jednak nie przetrwała próby czasu. W związku z tym, widzowie programu zaczęli podejrzewać, że uczucie mogło zrodzić się między Sarą i Miłoszem.

Miłosz Pesta

Sara jako aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych umożliwiła swoim obserwatorom zadawanie pytań. Jedna z osób postanowiła dopytać się o relację z Miłoszem. Co więcej zasugerowała, że para może ukrywać się… przed Wiki! Zwyciężczyni programu postanowiła odpowiedzieć na to pytanie, oznaczając na InstaStory Miłosza. Odpowiedź Sary była mocno wymijająca co sprawiło, że trudno wywnioskować, jaka jest prawda. Co więcej, uczestniczka zapytała o to samego Miłosza.

Sara o relacji z Miłoszem

Warto dodać, że Sara potwierdziła, że jest w związku, jednak nie wyznała, kim jest jej wybranek.

Co o tym myślicie?

źródło: Instagram Sary Jezuit / Miłosza Pesty

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej