“Hotel Paradise 4”: Sara rzuci złotą kulą w wielkim finale? Szokujące przypuszczenia!

2 grudnia 2021
Przez: : MC

Wielkimi krokami zbliża się wielki finał 4. edycji programu Hotel Paradise. Już w Mikołajki, czyli 6 grudnia dowiemy się, kto zwycięży nowy sezon randkowego reality show. Nie mniej jednak w sieci zaczęły pojawiać się kolejne przecieki. Koniecznie poznajcie szczegóły!

Hotel Paradise 4

Obecnie trwająca edycja randkowego reality show przysporzyła widzom ogrom emocji i mnóstwo nieprzewidzialnych zwrotów akcji. Warto jednak pamiętać, że to co najważniejsze, czyli wielki finał jeszcze przed nami! Przypomnijmy, że w programie zostali: Inga i Janek, Sara i Michał oraz Nana i Łukasz.

Zobacz także: Vanessa i Mateusz zabrali głos po odejściu z programu

Półfinaliści programu Hotel Paradise 4

Sara rzuci kulą w finale?

Wierni widzowie programu od dawna snuli przypuszczenia dotyczące wielkiego finału. Początkowo w sieci można było znaleźć masę informacji dotyczącej rzekomej wygranej Wiki i Miłosza. Jak już wiemy, nie jest to możliwe. To jednak nie sprawiło, by doniesienia się zakończyły. Tym razem oczy widzów skierowały się na Sarę i Michała. To w nich dostrzegli parę finałową.

Zobacz także: Sara zmieniła fryzurę – mamy zdjęcia!

“Sara i Michał najlepsza para, najbardziej normalna. Trzymam kciuki i kibicuje Wam z całego serducha”

“Trzymam kciuki za Sarę i Michała, tacy normalnie i Sara nie ma takiego ciśnienia na wygraną jak Inga” – czytamy w komentarzach” – kibicują internauci.

To jednak nie koniec ciekawych informacji, bowiem pojawiły się głosy, że Sara i Michał rzeczywiście dojdą do finału, jednak Sara zbije złotą kulę!

“W finale Sara i Michał oraz Łukasz i Nana….jest przeciek, że to Sara rzuci kulą” – napisał jeden z widzów Hotelu Paradise.

Przypominamy, że przed nami jeszcze jedna z najbardziej ciekawych Puszek Pandory, podczas której spotkają się wszyscy uczestnicy, również ci, którym nie udało się dotrzeć do półfinału. To właśnie to spotkanie rozstrzygnie, kto znajdzie się w wielkim finale. Zwycięzców 4. edycji programu Hotel Paradise poznamy już 6 grudnia.

Kto jest Waszym faworytem?

źródło: Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej