„Hotel Paradise 4”: Sara zdradziła, jak po finale wyglądają jej relacje z uczestnikami – z kim dogaduje się najlepiej?

11 grudnia 2021
Przez: : MC

Za nami emocjonująca edycja programu Hotel Paradise. Zwycięzcami 4. edycji zostali Sara i Mike, przy czym nagroda pieniężna powędrowała jedynie do Sary. Jak po tak zaskakujących zwrotach akcji wyglądają relacje zwyciężczyni programu z pozostałymi uczestniczkami?

Hotel Paradise 4
Uczestnicy Hotel Paradise 4

Udział Sary w Hotelu Paradise

Na dniach byliśmy świadkami końca 4. edycji randkowego reality show. Takiego finału w polskiej edycji jeszcze nie było. Przypomnijmy, że o zwycięstwo walczyli: Nana i Łukasz oraz Sara i Michał, którzy ostatecznie wygrali, jednak wydarzenia, które miały miejsce po ogłoszeniu wyników wzbudziły największe emocje. Podczas ścieżki lojalności, Sara będąc na polu o wartości 90 tys. zł rozbiła złotą kulę, zgarniając tym samym nagrodę pieniężną. Michał musiał obejść się smakiem, bowiem mimo wygranej, nie otrzymał żadnych pieniędzy.

Zobacz także: Przemek chce walczyć o względy Sary? Zaskakujące słowa


Po jakże emocjonującej przeprawie przez ścieżkę lojalności Sara zaznaczyła, że nie zdecydowałaby się na rzut, gdyby naprzeciwko niej stał Przemek. Dodała również, że decyzja o zbiciu kuli była instynktowna, nieplanowana i podjęta pod wpływem chwili.

Jak wyglądają relacje Sary z pozostałymi uczestnikami?

Takiego przebiegu zdarzeń mało kto się spodziewał. Nic więc dziwnego, że na twarzach pozostałych uczestników dało się zauważyć ogromne zdziwienie i szok. Zatem czy działanie Sary wpłynęło na relacje między uczestnikami?

Postanowiliśmy zapytać o to samą zwyciężczynię programu! Sara w rozmowie z Obcas.pl wyznała, że najlepszy kontakt ma z Naną, Ingą, Mateuszem, Miłoszem oraz Przemkiem, jednak nie ukrywa, że przeszkodą w utrzymaniu dobrych relacji jest odległość.

Zobacz także: Nana skomentowała rzut złotą kulą w wykonaniu Sary

Zwyciężczyni Hotelu Paradise w Dzień Dobry TVN

„Myślę, że najlepszy kontakt po programie mam z kilkoma osobami między innymi z Naną, Ingą, Matim , Miłoszem oraz Przemkiem. Kasia jest również osobą, którą bardzo polubiłam mimo, że nie poznałyśmy się w programie. Uważam, że każdy uczestnik zyskał w jakimś stopniu moją sympatię, ale dzielące nas kilometry niestety sprawiają, że te kontakty się osłabiają. Kibicuje jednak każdemu i zawsze chętnie z każdym porozmawiam ponieważ jesteśmy taką Hotelową rodziną” – wyznała Sara w rozmowie z Obcas.pl.


Niewątpliwie najbardziej intrygującą relacją była znajomość z Przemkiem, która jak się okazuje, stanęła na stopie przyjacielskiej, a Sara obecnie układa sobie życie u boku innego partnera.

źródło: Instagram Sary Jezuit / Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej