„Hotel Paradise 4”: Vanessa Wietrzyk pokazała siostrę! Uderzające podobieństwo!

1 listopada 2021
Przez: : M.J

Vanessa Wietrzyk została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych uczestniczek randkowego reality-show. Jak się okazuje, 22-latka ma rodzeństwa. Siostra Vanessy jest do niej bardzo podobna i równie piękna. Zobaczcie, jak wygląda!

Hotel Paradise 4

Vanessa Wietrzyk w Hotelu Paradise pojawiła się podczas jednego z Rajskich Rozdań. Przypomnijmy, że wchodząc do programu automatycznie dostała immunitet, a wybierając Mateusza tym samym odesłała Natkę do domu. Nie da się ukryć, że swoją urodę olśniła uczestników Hotelu Paradise. Choć na tę chwilę nie wiadomo, jak potoczą się losy Vanessy w programie, to coraz więcej wiemy na jej temat.

Vanessa z Hotelu Paradise.
Vanessa Wietrzyk.

Vanessa prężnie działa na swoim profilu na Instagramie. Jej konto obserwuje już ponad 100 tysięcy internautów i to właśnie tam ma stały kontakt ze swoimi fanami. Jakiś czas temu internauci zauważyli, że 22-latka do złudzenia przypomina Miss Supranational 2021. Jak wówczas zaznaczyła Wietrzyk, nie pierwszy raz słyszy porównanie do piękności z Namibii. Zdjęcia zobaczycie klikając w artykuł poniżej.

Zobacz także: Vanessa Wietrzyk wygląda jak Chanique Rabe! Zobaczcie zdjęcia!

Jakiś czas temu odpowiadając na pytania internautów Vanessa zdradziła również, że ma rodzeństwo. Pokazał zdjęcie swojej siostry, która jest bardzo podobna do 22-latki.

Vanessa Wietrzyk rodzeństwo

Uczestnicy Hotelu Paradise chętnie odpowiadają na pytania swoich obserwatorów. Vanessa jakiś czas temu została zapytana, czy ma rodzeństwo. Jak widzimy na poniższym zdjęciu 22-latka ma siostrę, która jest bardzo do niej podobna.

Vanessa Wietrzyk
Vanessa pokazała siostrę!

Musimy przyznać, że obie dziewczyny wyglądają zjawiskowo. Co więcej, na swoim Instagramie Vanessa pokazała również swoją mamę. Jak wówczas wyznała, to właśnie po mamie odziedziczyła urodę, z czym również się zgadzamy!

Zobacz także: Jak wygląda mama Vanessy z Hotelu Paradise? Mamy zdjęcia!

Jak podoba Wam się siostra Vanessy?

Źródło: Instagram Vanessy Wietrzyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej