“Hotel Paradise 4”: Widzowie miażdżą uczestniczki programu, które pastwią się nad Wiktorią! Dostało się też produkcji!

21 września 2021
Przez: : M.S.

Ostatnie wydarzenia w Hotelu Paradise 4 nie były łatwe dla jednej z uczestniczek programu. Inne mieszkanki hotelu nie są łaskawe dla Wiktorii i na każdym kroku zarzucają jej fałsz i grę. Zachowanie dziewczyn nie podoba się widzom, którzy zgodnie twierdzą, że uczestniczki Hotelu Paradise dopuszczają się znęcania psychicznego. Widzowie oburzeni zachowaniem uczestniczek Hotelu Paradise i brakiem reakcji produkcji!

Uczestnicy nie odpuszczają Wiktorii!

Życie na rajskiej wyspie chociaż wydaje się bardzo proste i spokojne w gruncie rzeczy takie nie jest. W Hotelu Paradise 4 rozpoczęła się gra, której główną wygraną jest 100 tysięcy złotych. Dla niektórych uczestników głównym celem w programie jest dotarcie do finału i eliminowanie po drodze wszystkich niewygodnych przeciwników. Jak się okazuje ogromnym zagrożeniem dla mieszkańców hotelu jest Wiktoria, która od samego początku wzbudziła sporo emocji wśród dotychczasowych mieszkańców. Niestety uczestniczka nie wzbudziła zaufania większości grupy. Jej urokowi nie oparł się jedynie Miłosz, z którym Wiktoria stworzyła parę. Pomiędzy partnerami zaiskrzyło, co zdecydowanie nie spoodbało się pozostałym uczestnikom.

Zobacz także: Maria odpadła z Hotelu Paradise 4

Od tej pory mieszkańcy hotelu spiskowali, jak pozbyć się Wiktorii z Hotelu Paradise 4. Chociaż zarzucali partnerce Miłosza fałsz i grę, sami nie byli wobec niej w porządku. Oliwy do ognia dolały słowa Marii, która żegnając się z programem zwróciła się do Wiktorii określając ją jako fałszywą. Wiktoria nie wytrzymała emocji i popłakała się podczas Rajskiego Rozdania.

Widzowie oburzeni zachowaniem uczestniczek Hotelu Paradise!

Po emisji Rajskiego Rozdania widzowie oburzyli się zachowaniem uczestniczek Hotelu Paradise. Na profilu programu na Instagramie roi się od komentarzy internautów, którzy zgodnie twierdzą, że dziewczyny pastwią nad Wiktorią:

“Tego sezonu nie da się oglądać. Poniżanie, wyśmiewanie, obgadywanie i manipulowanie, a później tłumaczenia, że to tylko gra. Nie, to nie gra, to bardzo brzydki charakter”

“Tyle przykrości co Wiktoria tam przeżyła to masakra. Co za gnidy”

“Naprawdę mi jej przykro. Jest gnębiona przez innych uczestników. Ciekawe czy tacy cwani by było gdyby byli na miejscu Wiktorii

“Ale się wszyscy dopieprzyli do tej Wiktorii.. współczuję jej ogromnie. chyba w żadnej edycji nie było aż tak paskudnych ludzi.”

Internauci zwrócili się do produkcji z pretensjami, że ta pozwala na takie traktowanie uczestniczki:

“Do produkcji: To jest znęcanie się psychiczne! Wywalicie tę patologię w końcu?”

“Gdzie była produkcja? To podchodzi już pod znęcanie się psychiczne!”

Źródło: tvn7, Instagram Hotel Paradise 4

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz