“Hotel Paradise 4”: Widzowie wściekli po decyzji Wiktorii i Miłosza! Wyrzucili z programu…?

29 września 2021
Przez: : M.J

Z tą produkcją stacji TVN na pewno nie można się nudzić. Tym razem poznaliśmy decyzję Miłosza i Wiktorii, którzy mieli z programu wyeliminować jednego z uczestników. Dla kogo były to ostatnie chwile w Hotelu Paradise? Widzowie są wściekli, bo liczyli na to, że to inny uczestnik odejdzie z programu.

Hotel Paradise 4

Już na początku odcinka poznaliśmy decyzję Miłosza i Wiktorii. Para zdecydowała, że Hotel Paradise opuści Janek i tym samym nowy uczestnik Michał został parą Ohy. Po odpadnięciu Janka w zanzibarskim hotelu atmosfera stała się coraz bardziej napięta. Launo była wyraźnie zainteresowana nowym chłopakiem, a kryzys z Przemkiem tylko utwierdzał ją w tym, że chce zmienić swoją parę.

Zobacz także: Uczestniczki Hotelu Paradise zauroczone nowym uczestnikiem!

Oliwy do ognia dolała również wspólna zabawa w basenie Wiktorii i Łukasza. Nie da się ukryć, że Wiktorii ciężko znaleźć wspólny język z pozostałymi uczestnikami. Choć wydawało się, że nie może liczyć również na swojego partnera, to widzowie miło się tym razem zaskoczyli. Miłosz postanowił wyznać swojej partnerce całą prawdę, o tym, że dziewczyny chcą się jej pozbyć z programu.

Nie da się ukryć, że ta decyzja chłopaka wyraźnie spodobała się widzom Hotelu Paradise. Dodajmy, że do tej pory chłopak był pod wpływem reszty uczestników i również chciał wyeliminować z programu Wikę. Co spowodowało zmianę jego decyzji? Jak podkreślił, to właśnie z Wiktorią chce być w zanzibarskim hotelu pomimo tego, że narazi się reszcie grupy.

“W końcu poszedł za głosem serca i odpali bombę !”

“Jednak stało się jak podejrzewałam, dobra decyzja”

“aaaaa no to chłop zaczął myśleć w końcu 🙂”

A jak widzowie skomentowali wyrzucenie Janka z programu? W sieci zawrzało po tym, jak to właśnie partner Ohy musiał wymeldować się zanzibarskiego hotelu.

Janek odpadł z Hotelu Paradise

Na Instagramie fani programu w większości zaznaczyli, że to Przemek powinien odpaść z Hotelu Paradise:

“Niestety Janka zamiast Przemka wywalili, kolejna zła decyzja 🤦‍♂️”

“Szkoda Janka , Przemo mógł wylecieć, ale najwidoczniej Wiki chce się wbić w magiczną szóstkę”

“Janek odpadł a szkoda. Wolałabym, aby wyszedł Przemek!!!”

Nie da się ukryć, że 4. edycja reality-show wzbudza ogromne emocje wśród widzów. Przed nami jeszcze mnóstwo odcinków i nie mamy wątpliwości, że w tym programie niczego nie można być pewnym.

Jak oceniacie decyzję Miłosza i Wiki?

Źródło: TVN / Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz