“Hotel Paradise 5”: Eliza i Jay zostaną rodzicami?! Zdradzili zaskakującą wiadomość!

28 czerwca 2022
Przez: : M.J

Eliza i Jay to jedna z par, która od początku trwania reality-show szybko nawiązała bliższą relację. Choć ich związek nie był idealny, z dnia na dzień uczucie między uczestnikami rosło. Teraz para pochwaliła się szczęśliwą nowiną! Zobaczcie, o czym mowa!

Hotel Paradise 5

Kolejna edycja Hotelu Paradise dobiegła końca. Widzowie przez wiele tygodni byli świadkami gry uczestników, związków oraz sojuszy, które nawiązywały się w programie. Jedną z par, która już w pierwszych odcinkach związała się ze sobą byli Jay i Eliza. Przez następnie tygodnie zakochani zbliżali się do siebie coraz bardziej. Choć nad ich związkiem niejednokrotnie zbierały się czarne chmury Elizy i Jay przetrwali, a po zakończeniu programu wrócili do Polski nadal pielęgnując łączące ich uczucie.

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise 5: Jay i Eliza mieszkają razem już od jakiegoś czasu! Miłość między nimi kwitnie!

Nowy członek w rodzinie Elizy i Jaya

Eliza i Jay po zakończeniu programu Hotel Paradise kontynuują swój związek w Polsce. Co ciekawsze, Jay przeprowadził się do Polski z Nowego Jorku i zamieszkał w rodzinnym domu Elizy, udowadniając niedowiarkom, że uczucie, które połączyło ich w programie było prawdziwe.

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise 5: Jay i Eliza zrobili romantyczne tatuaże ze swoimi inicjałami. Pochwalili się też…

Zakochani chętnie dzielą się z internautami łączącym ich uczuciem w sieci. Obserwatorzy ich profili widzą również jak para spędza zwykłą codzienność. Tym razem jednak Jay podzielił się z obserwatorami radosną nowiną. Jak się okazuje, w rodzinie Elizy i Jaya pojawił się nowy członek rodziny.

Jay zaprezentował swoim obserwatorom nowe zwierzątko. Co ciekawsze, nie jest to kot czy pies, czyli domowe zwierzęta jakimi zazwyczaj dzielą się celebryci ale ŻABA!

Hotel Paradise 5
Nowy członek rodziny Jaya i Elizy

Źródło: Instagram Jaya z Hotelu Paradise 5, Hotelu Paradise 5

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej