„Hotel Paradise 5”: Jay zniknął ze swoich social mediów. Poruszona Eliza komentuje…

15 kwietnia 2022
Przez: : W.M.

Od kiedy zaczęła się emisja odcinków nowej edycji Hotel Paradise, Jay był jednym z uczestników, którzy wyjątkowo aktywnie prowadzili swoje profile w mediach społecznościowych. W pewnym momencie 27-latek zniknął z sieci, a internauci zaczęli się martwić. Głos w sprawie zabrała Eliza.

Nowy sezon Hotel Paradise

Od kilku tygodni widzowie stacji TVN7 oglądać mogą odcinki nowej edycji Hotel Paradise. Konwersyjne reality-show przyciąga przed ekrany wielu fanów uwielbiających śledzić losy singli i singielek, którzy zdecydowali się zamieszkać w rajskim hotelu i przeżywać ogromną życiową przygodę.

Zobacz także: Kim jest Laura z Hotel Paradise 5?

Które pary trafią do finału i kto wygra 5. sezon Hotel Paradise? O tym przekonamy się już niebawem. Finałowy odcinek reality-show zbliża się wielkimi krokami i jedno jest pewne. Widzów czekają ogromne emocje i zyskujące zwroty akcji, których z pewnością nie zabraknie.

Jay zniknął z Instagrama

Jay to bez wątpienia jeden z najbardziej barwnych uczestników 5. edycji Hotel Paradise. 27-letni uczestnik reality-show zyskał ogromną sympatię ze strony widzów i warto zauważyć, że aktualnie profil uczestnika rajskiego hotelu śledzi już ponad 60 tys. obserwatorów.

Chociaż do niedawna Jay bardzo aktywnie prowadził swój Instagram, od pewnego czasu nie publikuje nowych relacji oraz zdjęć. Fani momentalnie zaczęli się zastanawiać, co może być powodem jego zniknięcia z social mediów.

Głos w tej sprawie zabrała Eliza, programowa partnerka Jay. 19-latka opublikowała na swoim Instagramie nową reakcję, w której wyraźnie poruszona mówi:

Mam masę pytań o to, dlaczego Jay nie jest aktywny w social mediach. Ja nie mogę tego komentować, ze względu na to, że to jest jego sprawa i z szacunku do jego osoby. Nie będę za niego przemawiała.” – zaczęła

Eliza wspomniała jednak o depresji i zwrócila się do swoich obserwatorów z ważnym apelem.

“Ja jedyne co wam mogę powiedzieć to to, że wiem jak to jest stracić kogoś bliskiego i nie chciałabym, żeby to się powtórzyło. Pamiętajcie, żeby np. osobom chorym na depresję dawać wsparcie i nigdy ich nie wyśmiewać, ponieważ nie wiecie, jak to może skrzywdzić drugą osobę i co ona ma w głowie.”

Warto przypomnieć, że niedawno Jay przyznał swoim obserwatorom, że zmagał się z depresją i nie wie, czy całkowicie wyszedł z choroby.

Eliza Hotel Paradise
Eliza komentuje zniknięcie Jaya z social mediów

źródło: Instagram Jay Hotel Paradise/Instagram Eliza Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej