“Hotel Paradise 5”: Kasper i Laura są parą po programie! Co za zaskoczenie

2 czerwca 2022
Przez: : M.S.

Kasper i Laura są parą po powrocie z Panamy? Uczestnicy reality-show zdradzili, że są razem, co jest ogromnym zaskoczeniem! W programie para byli tylko przez chwilę i nic nie wskazywało na to, że połączy ich cos więcej!

Hotel Paradise 5

Wielki finał piątej edycji randkowego reality-show już za nami. W ostatnim odcinku Hotelu Paradise poznaliśmy zwycięzców 5. edycji programu. Na Ścieżce lojalności stanęli Wiktoria i Sevag i oboje zdecydowali, że chcą się podzielić pieniędzmi.

Zobacz także: Nana i Łukasz z Hotelu Paradise są już po ślubie? Pokazali zdjęcia!

Kasper w Hotelu Paradise tworzył relację z Wiktorią, ale to z Karoliną w parze pozwolił sobie na więcej czułości. Ich relacja jednak nie przetrwała, a pod koniec pobytu w hotelu, Kasper stworzył parę ze swoją przyjaciółką- Dominiką.

Co łączy Kaspra i Laurę?

Kasper i Laura w Hotelu Paradise mieli jeden epizod- całowali się w basenie, jednak towarzyszyli im również Wiktoria i Sevag. Chociaż w programie nic nie wskazywało na to, że Kasper i Laura mogą stworzyć bliższą relację, internauci nie mieli wątpliwości, że po programie są parą.

Jak się okazuje intuicja fanów programu nie zawiodła. W rozmowie z Party, Kasper i Laura wyznali bowiem, że są parą! Ich relacja rozwinęła się jednak dopiero miesiąc po powrocie do Polski, a dokładniej na imprezie urodzinowej Laury. Chociaż jak oboje przyznali, pomiędzy nimi zaiskrzyło już w hotelu:

“Jak się to zaczęło my sami nie wiemy. Totalne zaskoczenie, na pewno było też to, że ja podeszłam do niego z tym immunitetem w trakcie programu, więc to był początek początków.” – wyznała Laura

“Gdy byliśmy w parze to coś zaiskrzyło. Potem nas rozbili i gdzieś tam się rozeszło.” – dodał Kasper.

Spodziewaliście się?

Źródło: Party, Instagram Kaspra Nowakowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej