“Hotel Paradise 5”: Marika i Grzegorz wygrają program? Kolejne podejrzenia…

4 maja 2022
Przez: : M.S.

Po powrocie Grzegorza do Hotelu Paradise 5 zrobiło się naprawdę gorąco. Szczególnie o swój byt zaczęła obawiać się Eliza, za której to sprawką Grzesiek odpadł z programu. Czy mężczyzna stanie się zagrożeniem dla Elizy i Jaya? Niektórzy twierdzą, że Marika i Grzegorz wygrają program!

Grzegorz wrócił do Hotelu Paradise 5

W ostatnim czasie do Hotelu Paradise 5 wracają starzy uczestnicy. Najpierw nowy uczestnik Grzesiek dał szansę Marice i przywrócił ja do programu. Niedługo potem do hotelu ponownie zawitał Kasper. Teraz przyszła kolej na Grzegorza, który odpadł podczas pierwszego Rajskiego Rozdania.

Grzegorz wrócił do Hotelu Paradise
Grzegorz ponownie w Hotelu Paradise 5

Grzegorz wówczas bardzo chciał tworzyć relację z Elizę, jednak podczas Rajskiego Rozdania do pięknej 19-latki podszedł także Michał. Eliza odrzuciła wtedy swojego obecnego partnera i wybrała Michała. Wówczas z odejście Grzegorza ciężko było się pogodzić Jayowi i Marice, którzy przyjaźnili się z nim. Jak zatem zareagowali na jego powrót?

Grzesiek wracając do programu miał okazję wybrać jedną z dziewczyn i pójść z nią na randkę. Los tak chciał, że osobą z którą się wybrał była Marika. Dziewczyna nie kryła swojego szczęścia, gdy zobaczyła Grzegorza i zapewniła go, że od dłuższego czasu czekała na jego powrót. Mężczyzna natomiast wyznał, że od początku powinien być z nią w parze. Szykuje się mocne wejście a o swój los może obawiać się Eliza, która wyeliminowała Grześka podczas pierwszego Rajskiego Rozdania. Jak 19-latka zareaguje na powrót swojego byłego partnera?

Marika i Grzegorz wygrają Hotel Paradise 5?

Warto zauważyć, że od teraz Eliza i Jay mogą mieć mocną konkurencję w postaci pary Mariki i Grzegorza. Zarówno Mery jak i Grześ mają powody, by zemścić się na najmocniejszej parze. Wielu twierdzi nawet, że Marika i Grzegorz wygrają program.Na oficjalnym profilu Hotelu Paradise pojawiły się komentarze, w których internauci twierdzą, że para dotrze finału, a nawet może okazać się zwycięska.

Zobacz także: Klaudia El Dursi ostro o Kasprze

Jak myślicie, Grzegorz i Marika zemszczą się na Jayu i Elizie i dotrą do finału?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej