“Hotel Paradise 5”: Sevag znalazł miłość po programie? Zwycięzca reality-show wiele zdradził…

4 czerwca 2022
Przez: : M.J

Sevag Formella wraz z Wiktorią Kozar wygrali piątą edycję Hotelu Paradise dzieląc się wygraną. Tym razem w reality-show wygrała przyjaźń. Czy jednak program pomógł jego zwycięzcy znaleźć drugą połówkę? Zobaczcie, co w rozmowie z Obcas.pl zdradził Sevcio.

Sevag i Wiktoria wygrali Hotel Paradise 5

Za nami finał piątej edycji randkowego reality-show. W programie po raz kolejny poznaliśmy wielu młodych ludzi, którzy zgłosili się do programu, aby przeżyć przygodę życia i przy okazji wygrać duże pieniądze. Ostatecznie decyzją pozostałych mieszkańców panamskiego hotelu na Ścieżce Lojalności stanęli Wiktoria i Sevag, którzy zdecydowali się podzielić wygraną w kwocie 100 tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE: KUBA I OLIWIA SĄ RAZEM! CO NA TO KLAUDIA EL DURSI?

Jak się okazuje, Sevag nawet przez chwilę nie miał wątpliwości, że jego programowa partnerka zdecyduje się na rzut złotą kulą. Jak podkreślił w rozmowie z Obcas.pl.

“Nie wahałem się ani sekundę. Nie miałem wątpliwości co do Wiktorii, ufałem ją i wiedziałem, że nie rzuci kulą”– zdradziła Formella.

Sevag zdradził również, na co przeznaczy pieniądze z wygranej. Z uśmiechem na ustach podkreślił, że chciałby kupić rower, choć wygrana kwota na pewno wystarczy mu również na inne przyjemności.

“Na pewno kupię sobie rower 😅”

Sevag z Hotelu Paradise ma dziewczynę?

Jak już wspominaliśmy, tym razem to przyjaciele wygrali reality-show. Formelli w rozmowie z Obcas.pl jasno podkreślił, że jego relacja z Wiktorią pozostanie na stopie koleżeńskiej.

“Jesteśmy przyjaciółmi i tak to raczej zostanie między mną a Wiktorią”.

Czy w takim razie zwycięzcy Hotelu Paradise udało się znaleźć miłość poza murami panamskiego hotelu?

“Miłości nie znalazłem, nie spotykam się z nikim”– dodał na zakończenie.

ZOBACZ TAKŻE: ELIZA I JAY SĄ PARĄ! JAK IM SIĘ UKŁADA?

Choć Sevagowi nie było dane znaleźć drugiej połówki w reality-show, to dzięki udziałowi w programie nawiązał wiele wartościowych przyjaźni oraz zdobył całą rzeszę fanów!

Sevag Hotel Paradise 5.
Serce Sevaga nadal jest wolne.

Cieszycie się, że to właśnie Sevag z Wiktorią wygrali Hotel Paradise?

Źródło: Instagram Sevaga Formelli

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej