„Hotel Paradise 5”: Wiktoria i Kasper już do siebie nie wrócą? To wyznanie może wiele zdradzać

25 marca 2022
Przez: : W.M.

Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania Kasper nie podszedł do swojej partnerki Wiktorii i ponownie sparował się z Karoliną. Wszystko wskazuje na to, że tym samym przekreślił swoją dotychczasową relację. Wiktoria i Kasper nie będą razem? Wyznanie uczestniczki Hotel Paradise może na to wskazywać.

https://www.instagram.com/p/CbLOQD1OyLa/

Kto odpadł z Hotel Paradise?

W ostatnim odcinku Hotel Paradise nie brakowało emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Nowy uczestników Mateusz otrzymał możliwość zablokowania jednej z par podczas zbliżających się eliminacji i 27-latek wskazał Michała i Karolinę.

Tym razem podczas Rajskiego Rozdania to panowie byli zagrożeni. Jako pierwszy wybierał Mateusz, który stanął za Karoliną. Kolejnym uczestnikiem był Sevag, który nikogo nie zaskoczył i wybrał po raz kolejny Klaudię, podobnie jak Jay, który stanął za Elizą. Wybór Kuby także był formalnością i uczestnik stanął za plecami Oliwii. Mimo iż za Wiktorią nie stał wówczas nikt, Kasper podszedł do Karoliny. Tym samym chłopak dał możliwość ratunku Michałowi, który następnie stanął za Wiki.

Ostateczna decyzja należała zatem do Karoliny, którą wybrał zarówno Mateusz, jak i Kasper. Nieco zmieszana dziewczyna zdecydowała, że kolejne dni chce spędzić w parze z Kasprem.

Wiktoria i Kasper nie będą parą?

Chociaż wybór Kaspra podczas Rajskiego Rozdania mógł wskazywać na to, że chłopak chce uratować Michała, Wiktoria nie ukrywała swojego smutku. Kasper już wcześniej wyraźnie sugerował i mówił, że myśli jeszcze o Karolinie i nie zamykał się jedynie na relacje z Wiktorią.

Jak potoczyły się losy uczestników Hotel Paradise, dowiemy się dopiero po finałowym odcinku reality-show.

Wiktoria podczas zorganizowanego na swoim profilu Q&A została zapytana o to, czy jeszcze wrócą do siebie z Kasprem. Uczestniczka Hotel Paradise nie mogła jednak tego zdradzić.

Niestety nie mogę zdradzać naszych dalszych losów. Czas pokaże!” – napisała Wiki

Wiktoria po Hotel Paradise
Wiki po programie Hotel Paradise?
Wiki I Kasper Hotel Paradise
Wiki i Kasper nie będą parą?

Dziewczyna zdradziła jednak, z którym chłopakiem z programu, ma najlepszy kontakt. Okazuje się, że jest nim… Kuba. Czy oznaczać to może, że relacje pomiędzy Wiktorią i Kasprem się pogorszyły? Po ostatnim Rajskim Rozdaniu sporo może na to wskazywać.

źródło: Instagram Wiki Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej