“Hotel Paradise 5”: Wiktoria i Kasper znowu będą parą? Widzowie mają swoją teorie…

27 kwietnia 2022
Przez: : J.J

W Hotelu Paradise wciąż wiele się dzieje. W ostatnich odcinkach do rajskiej gry powrócił Kasper, który wcześniej wywoływał wiele poruszenia ze względu na swoją relację z Wiktorią i Karoliną. Jak się okazuje, teraz Kasper na nowo zawitał w hotelu, a Wiktoria nie ma w swoim otoczeniu największej rywalki. Jak potoczą się ich losy?

Relacja Wiktorii, Karoliny i Kaspra

Karolina już na wstępie nawiązała bliższą relację z Kasprem. Choć wydawało się, że para to może dojść ze sobą naprawdę daleko w programie pojawiła się Wiktoria, która szybko wzbudziła zainteresowanie swoją osobą. Kasper zmienił obiekt westchnień i porzucił Karolinę. Z Wiktorią świetnie się dogadywał, a w wolnych chwilach kamery rejterowały pierwsze zbliżenia pary.

Niespodziewanie sytuacja w Hotelu Paradise 5 uległa zmianie o 180 stopni. Kasper powrócił do Karoliny, porzucając tym samym Wiktorię. Dziewczyna nie ukrywała swojemu smutku i zawodu na Kasprze.

Sielanka jednak nie trwała długo. Przy kolejnej eliminacji to Karolina musiała pożegnać się z programem. Niedługo później z Hotelu Paradise 5 odpadł Kasper. Co ciekawsze, tą decyzję podjęła właśnie Wiktoria.

Zobacz także: Intymne nagranie Oliwii i Kuby z Hotelu Paradise 5

Hotel Paradise 5
Karolina i Kasper z Hotelu Paradise 5

Kasper i Wiktoria zostaną parą?

Kiedy wydawało się, że Wiktoria zapomniała o Kasprze, ten niespodziewanie wrócił do Hotelu Paradise 5. Kasper pod osłoną tajemnicy po rozmowie ze wszystkimi uczestnikami poznał obecną sytuację w Hotelu Paradise i tym samym wybrał dwóch uczestników, którzy zostali zagrożeni – Michała i Grzegorza. Decyzją pozostałych uczestników z programem pożegnał się Michał.

Zobacz także: Mery podzieliła się smutną informacją. Jej wpis chwyta za serce

Choć Wiktoria czuła żal do Kaspra bardzo ucieszyła się na jego widok. Uczestniczka nie ukrywała, że bardzo za nim tęskniła. Zdecydowała się również powiedzieć mu, że na nowo chciałaby stworzyć z nim parę. Kasper nie jest jednak pewny czystych intencji dziewczyny.

Widzowie zostali podzieleni jak potoczą się losy Wiktorii i Kaspra. Wielu z nich uważa, że Kasper ma na nią zły wpływ oraz, że gdy nawet będą parą zmieni się to, gdy do hotelu wróci Karolina:

“Pewnie tak, ale wróci Karolina i będzie się działo 🙃”

“Vicky fajna i pozytywna❤️ Szkoda Jej na tego bawidamka,zmieniajacego zdanie i zamiary jak wiatr zawieje👈👎”

“Szkoda tej dziewczyny dla niego. On jest chłopcem, który nie potrafi jasno i konkretnie się wypowiedzieć w stosunku co do żadnej relacji. Daleko mu do dojrzałego mężczyzny.”

A Wy, jak myślicie?

Źródło: Instagram Hotel Paradise 5

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej