“Hotel Paradise 6”: Gabi w modnych czółenkach za niecałe 150 złotych! To must have w Twojej szafie

27 listopada 2022
Przez: : M.J

Gabrysia z programu Hotel Paradise 6 niejednokrotnie prezentowała ciekawe stylizacje występując w programie. Teraz kontynuuje to na swoim Instagramie. Zobaczcie najnowsze czółenka Gabi, które kupicie w bardzo przystępnej cenie, a które świetnie odnajdą się w wielu stylizacjach.

Gabrysia z programu Hotel Paradise

Gabrysia to jedna z uczestniczek najnowszej, szóstej edycji Hotelu Paradise. Do reality-show weszła w późniejszych odcinkach i choć początkowo miała problem z zaklimatyzowaniem się szybko odnalazła się w panamskim hotelu.

Gabi od samego początku związała się z Markiem. Choć wydawało się, że para ma się ku sobie, pozostali na stopie przyjacielskiej. Gabrysia jako ostatnia musiała podjąć decyzję w wielkim finale. Ostatecznie wybrała parę Moniki i Mikołaja, dzięki czemu to właśnie oni stanęli na Rajskiej Ścieżce podczas wielkiego finału Hotelu Paradise 6.

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise 6: Które pary przetrwały po programie? Możecie się zdziwić!

Gabrysia z Hotelu Paradise 6
Gabi Hotel Paradise 6

Czółenka Madam Rock

Gabrysia niejednokrotnie była komplementowana przez fanów programu za ciekawe i modne stylizacje. Tak stało się i tym razem, kiedy pochwaliła się swoją stylizacją za pomocą portalu Instagram.

Uwagę zwracają czółenka Gabi. Pochodzą one z oferty marki Madam Rock. Czółenka satynowe Pretty Woman IV czarne na ślicznym srebrnym obcasie, z satynowym przodem oraz ozdobną kokardą wysadzaną srebrnymi cyrkoniami. Świetnie sprawdzą się na wiele okoliczności – możesz włożyć je na imprezę urodzinową, wesele i wiele innych okazji.

Co ciekawsze, teraz dostaniecie je dużo taniej. Standardowa cena butów to 198.99 złotych. Teraz natomiast kosztują blisko 60 złotych mniej. Ich aktualna cena to 139,29 złotych.

Jak podobają się Wam czółenka Gabi? Naszym zdaniem to okazja na świetny i modny zakup!

Źródło: Instagram Gabrysi z Hotelu Paradise 6

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej