“Hotel Paradise 6”: Monika ma chłopaka! Kim jest i jak się poznali?

21 listopada 2022
Przez: : M.S.

Monika w “Hotelu Paradise 6” tworzyła parę z Mikołajem. Chociaż początkowo ich relacja była typowo koleżeńska, z czasem jednak pojawiła się szansa na uczucie. Jak już wiadomo po programie Monika nie stworzyła związku z Mikołajem. Co więcej, zwyciężczyni 6. edycji Hotelu Paradise wyznała, że ma chłopaka! Kim jest partner Moniki?

Monika i Mikołaj z Hotelu Paradise 6

Monika i Mikołaj tworzyli parę w 6. edycji Hotelu Paradise, po tym, jak mężczyzna zakończył swoją relację z Hanią. Chociaż Miki wielokrotnie podkreślał, że jego znajomość z Moniką jest jedynie a stopie koleżeńskiej, nie dało się nie zauważyć, że jego partnerka oczekiwała czegoś więcej.

Z czasem jednak relacja Moni i Mikiego zaczęła się rozwijać. Co więcej pomiędzy partnerami doszło nawet do niewielkiego zbliżenia w szafie. Wielu fanów tej pary miało nadzieję, że w końcu połączy ją gorące uczucie. Widzowie z niecierpliwością wyczekiwali finału programu, aby w końcu dowiedzieć się, czy Monice i Mikołajowi udało się stworzyć związek.

Ostatecznie parze udało się dotrzeć do finału programu. Mikołaj i Monika stanęli do walki z Grześkiem i Magdą. Decyzją byłych uczestników randkowego reality-show to właśnie Monia i Miki wygrali 6. edycję Hotelu Paradise.

Monika z Hotelu Paradise ma chłopaka!

Niestety, tuż po zakończeniu emisji programu, zwycięzcy Hotelu Paradise wyznali, że nie udało im się stworzyć związku. Zapewnili jednak, że nadal mają dobry kontakt, a Monia dodatkowo wyznała, że ma chłopaka!

W rozmowie z reporterką Party, Monika zaskoczyła swoim wyznaniem o nowym partnerze. Przyznała, że związku z Mikim nie ma, jednak nadal się przyjaźnią:

Związku z Mikim nie ma, ale nie żałuje niczego, Miki jest super przyjacielem.

Zwyciężczyni 6. edycji Hotelu Paradise zdradziła, że znalazła miłość i jej życie bardzo dobrze się układa.

“Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jest ktoś nowym w moim życiu. To nie jest nikt  z “Hotelu” ani z żadnych poprzednich edycji też nie. Jest fajnie na razie tak jak jest. Wszystko zaczyna się układać. Wygrana “Hotelu”, nowa miłość, zawodowo książka, jestem bardzo zadowolona.” 

Dodała także, że jej obecny chłopak nie jest ani z obecnej ani wcześniejszych edycji hotelu, ani żadnego innego programu randkowego.

“Jest ktoś nowym w moim życiu. To nie jest nikt  z “Hotelu” ani z żadnych poprzednich edycji też nie” – wyjawiła Monika.

Monika opowiedziała także, jak poznała swojego obecnego partnera. Jak się okauzje wiąże się z tym dość zabawna historia:

To było takie śmieszne. We Wrocławiu podszedł do mnie i zapytał czy może zdjęcie. I ja tak: “O, taki fajny chłopak ogląda “Hotel Paradise”” i chciałam zrobić a on: “Nie, nie czy ty byś mi zrobiła zdjęcie tam na ratuszu”. A ja: “Ooo to już do widzenia”, a on, że nie jest z Wrocławia. I tak chciałam szybko uciec ale zaczęliśmy rozmawiać i on czy jak będzie jeszcze raz we Wrocławiu to czy może liczyć na takie ładne zdjęcia, a ja że ok.

Zwyciężczyni 6. edycji Hotelu Paradise wyznała, że jej nowo poznany znajomy nie miał pojęcia, że Monika jest jedną z uczestniczek Hotelu Paradise:

“Podałam mu numer telefonu i Instagrama, bo zobaczyłam, że nie zna mnie. Przy nowych znajomościach staram się nie mówić: “Ej, jestem z Hotelu”, bo też nie jestem żadną gwiazdą, żeby od razu się tym chwalić. “

Myślicie, że niebawem Monika pokaże zdjęcie swojego wybranka?

Źródło: Instagram Moniki Kim/ Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej