“Hotel Paradise 6”: Pierwszy odcinek! Kim są uczestnicy nowej edycji randkowego reality-show!

29 sierpnia 2022
Przez: : M.S.

Produkcja reality-show powoli zaczyna ujawniać pierwszy uczestników 6. edycji Hotelu Paradise. Wśród nich pojawiła się Monika, Anastazja oraz Mikołaj. Poznajcie nowych mieszkańców hotelu w Panamie!

Hotel Paradise 6

Hotel Paradise to niewątpliwie jeden z najbardziej popularnych w ostatnim czasie programów rozrywkowych w telewizji. Randkowe reality-show zyskało już wierne grono odbiorców i fani tego formatu z niecierpliwością wyczekują kolejnej odsłony swojego ulubionego programu.

Widzowie mieli okazję śledzić losy uczestników pięciu edycji Hotelu Paradise. W pierwszej edycji zwycięzcami reality-show zostali Chris i Marietta, których drogi dość szybko się rozeszły. Drugą edycję wygrała przyjacielska para- Ata i Artur. W trzeciej edycji główną nagrodę zgarnęli Basia i Krystian, natomiast czwarta należała do Sary i Michała. W ostatnim sezonie zwycięzcami programu okazali się Wiktoria i Sevag.

6. edycja Hotelu Paradise rozpoczęła się 29 sierpnia. Nowy sezon programu randkowego, tak samo jak poprzedni nagrywany Panamie.

Uczestnicy 6. edycji Hotelu Paradise

Monika Shmidt mieszka w Warszawie. 28-latka skończyła koreanistykę. Jest managerem dziewięciokrotnego mistrza świata w kulturystyce, Koreańczyka Hwan Chul Soona. Marzy o tym by założyć własną markę kosmetyków koreańskich. Jest kobietą wielu talentów – tańczy, śpiewa oraz zna się na modzie i najnowszych trendach.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Monika z Hotelu Paradise 6?

Drugą uczestniczką jest Anastazja Pasternak, pochodząca z Ukrainy, a na co dzień mieszkająca w Warszawie. 23-latka pracuje jako Social Media Manager. Ma nadzieje, że w hotelu znajdzie swoja druga połówkę.

Mikołaj Grzybowski to kolejny uczestnik randkowego show. Ma 24 lata i pochodzi z Bydgoszczy, gdzie prowadzi swoje biznesy. Jego pasją jest sport. Mając 16 lat zdobył Mistrzostwo Polski w Muay Thai.

Grzegorz Głuszcz ma 24 lata i na co dzień mieszka w Warszawie. Oprócz tego, że jest trenerem personalnym, pasjonuje się także tworzeniem utworów hip-hopowych.

Hanna Bacerzak pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. 23-latka prowadzi własna działalność, zajmuje się stylizacją brwi i rzęs.

Igor Kiełbowski ma 27 lat i pochodzi ze Szczecina, gdzie pracuje jako trener i fizjoterapeuta.

Adam Podwapiński ma 24 lata i także pochodzi ze Szczecina. Jest fanem motoryzacji i prowadzi swój kanał na YouTubie.

Szahira Bisiorek ma 26 lat i mieszka w Warszawie i Poznaniu. Pracuje jako menadżerka marki odzieżowej swojej mamy.

Wiktoria Góra ma 21 lat i pochodzi z Zabrza. Jest studentką fizjoterapii.

W następnym odcinku mieszkańcy hotelu połączą się pary.

Źródło: Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej