“Hotel Paradise 6”: Szokujące Rajskie rozdanie! Ten uczestnik sam zdecydował o swoim odejściu!

23 września 2022
Przez: : M.S.

Nie ma co do tego wątpliwości, że to Rajskie Rozdanie było jednym z bardziej emocjonujących w tej edycji. Który z mężczyzn pożegnał się z Hotelem Paradise?

Poprzedni tydzień w Hotelu Paradise 6

Ostatni tydzień w Hotelu Paradise był zdecydowanie najbardziej emocjonującym w tej edycji. Do hotelu zawitało troje nowych uczestników. Najpierw do programu weszła Camilla, która okazała się być bliską koleżanką Adama. Niedługo po niej do gry dołączył Dawid, a jako ostatni wszedł David.

Co więcej, nowi uczestnicy dostali “przywilej” wytypowania trójki osób, które ich zdaniem nie znajdą miłości w Hotelu Paradise. Ich wybór był dość zaskakujący, gdyż padło na Szahirę, które relacja z Piotrem coraz mocniej się rozwijała, Hanię, która tworzyła najmocniejszą parę z Mikołajem oraz Grzegorza. Decyzją pozostałych mieszkańców hotelu z programem pożegnała się Szahira, a z jej odejściem nie mogła pogodzić się Hania.

Kolejnym mocnym akcentem podczas ostatniego tygodnia był konflikt pomiędzy Angeliką i Adamem. Po wejściu Davida, dotychczasowy partner Angeli poczuł się odsunięty. Tym bardziej, ze nowy uczestnik zadeklarował, że partnerka Adama mu się podoba. Pomiędzy Angeliką i Adamem kilkukrotnie doszło do kłótni i ostrej wymiany zdań. Wyraźnie zagrożony 26-latek próbował załagodzić sytuację, jednak jego los juz chyba został przesądzony. Angelika zapewniła Davida, że wybierze jego podczas Rajskiego Rozdania.

Rajska Wyrocznia

Podczas Rajskiej wyroczni Mikołaj dowiedział się, że owi uczestnicy planują zagrozić jego parze. David zapytał, czy Angela mówiła komuś, że wybierze jego na Rajskim, jednak usłyszał negatywną odpowiedź, co nieco go zdziwiło.

Rajskie Rozdanie

Jako pierwszy wybierał Mikołaj, który nie zaskakując nikogo, podszedł do Hani. Drugi wybierał Piotr, który ku zaskoczeniu wszystkich stanął również za Hanią, tym samym skazując się na odejście. David stanął za Angeliką, Grzegorz wybrał Monikę, Dawid Anastazję, a Adam stanął za Camilla. Z Hotelem Paradise pożegnał się Piotr.

Źródło: TVN7, Instagram Hotelu Paradise 6

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej