„Hotel Paradise 6”: W hotelu pojawił się nowy uczestnik Piotr. Może namieszać

1 września 2022
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku Hotel Paradise mieszkańcy hotelu wzięli udział w pierwszej konkurencji. Niespodziewanie ich oczom ukazał się nowy uczestnik. Kim jest Piotr? Wszystko wskazuje na to, że może nieźle namieszać.

Co działo się w ostatnim odcinku Hotel Paradise?

Nowy odcinek Hotel Paradise zaczął się wyjątkowo emocjonująco. Wiktoria, Szahira, Anastazja, Igor powrócili do hotelu w towarzystwie Macieja i wyznali, że na randce doszło do przetasowania par i Grzegorz odpadł. Pozostałym uczestnikom ciężko było uwierzyć w tę historię, jednak gdy w hotelu pojawił się Grzegorz i rozemocjonowany rozbił szklankę, zdawało się, że faktycznie mówią prawdę. Gdy w końcu wszyscy uczestnicy zgromadzili się przy basenie, Grzegorz wyznał, że był to jedynie żart.

Wkrótce Szahira wyjawiła, je jako singielka miała możliwość przetasowania par i ona została partnerką Grzegorza, Anastazja Macieja, natomiast Wiktoria Igora. Ten układ par wyjątkowo nie przypadł do gust Igorowi, który wyrażając swoje niezadowolenie, tej nocy zamiast w łóżku z Wiktorią zasnął na podłodze.

Nowy uczestnik w Hotelu Paradise

Kolejny dzień w Hotelu Paradise zaczął się od treningu i śniadania. Wkrótce mieszkańcy otrzymali list, z którego dowiedzieli się, że mają udać się na plaże. Tam czekała na nich Klaudia El Dursi. Prowadząca wyjaśniła, że panowie musza wciąż udział w konkurencji sprawdzającej ich wytrzymałość. Stojąc na pieńkach, miele trzymać wiadra, do których na znak prowadzącej ich partnerki co jakiś czas dorzucały worki z piaskiem. Zadanie nie należało do najłatwiejszych, a ostatecznie konkurencję wygrał Grzegorz.

Na tym jednak emocje wśród uczestników się nie zakończyły. Na plaży pojawił się nowy mieszkaniec rajskiego hotelu, którego widzowie będą mieli okazję poznać w kolejnym odcinku. Z zapowiedzi wynika jednak, że Piotr uda się na randkę z dwoma dziewczynami i będzie mógł sporo namieszać w układzie par.

źródło: Instagram HP

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej