“Hotel Paradise 6”: Zaskakujące Rajskie Rozdanie. Kto odpadł? Ewelina czy Anastazja?

16 września 2022
Przez: : M.S.

Za nami kolejne, trzecie już Rajskie Rozdanie, podczas którego znowu odpadła dziewczyna. Singielkami były Anastazja i Ewelina i to one były zagrożone podczas eliminacji.

Od ostatniego Rajskiego Rozdania sporo się wydarzyło. Dziewczyny wytypowały dwóch uczestników, którzy ich zdaniem są największymi graczami. Według mieszkanek hotelu takimi osobami byli Igor i Grzegorz.

Mężczyźni wybrali się na randkę “ostatniej szansy” z nowa uczestniczką, Angeliką, która po spotkaniu zdecydowała, że to Grzesiek został w hotelu, a Igo musiał się z nim pożegnać.

Nowa uczestniczka szybko nawiązała nić porozumienia z Hanią oraz wyraźnie zainteresowała się Adamem. Także on nie był obojętny na jej zaloty.

W ostatnim tygodniu dwukrotnie dochodziło do przeparowań, ostatecznie jednak to Anastazja i Ewelina zostały singielkami.

W dzień Rajskiego Rozdania dziewczyny przystąpiły do konkurencji, w której walczyły o bezpieczeństwo podczas eliminacji. W walce o brak udziału w Rajskim Rozdaniu zwyciężyła Hania. Od tego czasu Mikołaj miał niemały orzech do zgryzienia, gdyż to prawdopodobnie on zadecyduje, którą z singielek zostawi podczas eliminacji.

Trzecia Rajska Wyrocznia

Podczas Rajskiej Wyroczni Anastazja zapytała, czy Mikołaj wybierze Eweliną podczas Rajskiego Rozdania. Angelika dowiedziała się, że jest obgadywana przez dziewczyny, natomiast Hania usłyszała, że Grzesiek chciał pozbyć się jej z hotelu. Mikołaj zapytał o to, czy ktoś źle mówi o jego parze i usłyszał odpowiedź twierdzącą. Grzegorz natomiast był zadowolony z odpowiedzi Klaudii, gdyż dowiedział się, że Szahira nie knuje za jego plecami.

Kto odpadł na trzecim Rajskim Rozdaniu?

Angelika wylosowała skrzyneczkę, w której była pusta kartka. Jako pierwsza wybierała Szahira, która stanęła za Piotrem. Angelika zdecydowała się na Adama, natomiast Anastazja stanęła za Mikołajem. Wybór Moniki także nie zaskoczył, gdyż położyła dłoń na ramieniu Grześka. Jako ostatnia wyboru dokonywała Ewelina, która zaskoczyła wszystkich i stanęła za Piotrem, który wybrał jednak Szahirę. Tym samym Ewelina odpadła z programu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej