“Hotel Paradise 7”: Finałowa sukienka El Dursi to prawdziwe CUDO!

11 listopada 2023
Przez: : M.J

Klaudia El Dursi w każdym z sezonów zachwyca nas swoimi ciekawymi stylizacjami, które jak przyznała, często tworzy sama. Na finałowe odcinki prowadząca reality-show zawsze szykuje coś wyjątkowego. Tym razem nie mogło być inaczej. Zobaczcie, w czym tym razem wystąpiła Klaudia podczas wielkiego finału programu Hotel Paradise 7!

Hotel Paradise 7

Wielki finał Hotelu Paradise 7 za nami. W ostatnim odcinku zobaczyliśmy dwie pary – Rocha i Justynę oraz Jacka i Kornelię. Decyzją pozostałych uczestników na Ścieżce Lojalności znalazła się druga z par. Kori i Jacek od pierwszego momentu poznania wpadli sobie w przysłowiowe oko. Choć w ich hotelowym związku były wzloty i upadki nawiązała się między nimi bliższa więź. Finaliści postanowili podzielić się kwotą po połowie, co oznacza, że żadne z nich nie zdecydowało się na rzut Złotą Kulą.

Zobacz także: Hotel Paradise 7: Które pary nadal są razem? Można się zdziwić!

Finałowa sukienka Klaudii El Dursi

Oprócz zawziętej, rajskiej gry, która toczy się wśród uczestników uwagę widzów zwracają nietuzinkowe stylizacje samej prowadzącej. Klaudia w każdym z odcinków prezentuje się w zjawiskowym stylu. Na wielki finał każdej z edycji wybiera wyjątkowe stylizacje, które następnie długo komentowane są zarówno przez media, jak i internautów.

Zobacz także: Hotel Paradise: Klaudia El Dursi i jej dotychczasowe finałowe stylizacje. Która najlepsza? [ZDJĘCIA]

Tym razem Klaudia zdecydowała się na zjawiskową sukienkę w kolorze intensywnego różu z dodatkami prześwitującej siateczki pokrytej diamencikami. Sukienka ma krój rybki. Różowy materiał przechodzi z góry wzdłuż ciała i pokrywa całą dolną, rozkloszowaną część. Prześwitująca część z diamencikami dodatkowo zdobi kreację.

Jak podoba się Wam finałowa sukienka El Dursi? My jesteśmy zachwyceni!

Źródło: Instagram Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej