“Hotel Paradise 7”: Marvin i Mallu odpadną z programu? Sytuacja ma wstrząsnąć widzami

11 października 2023
Przez: : M.J

Z każdym odcinkiem gęstnieje atmosfera w Hotelu Paradise. Program powoli zbliża się ku końcowi, a widzowie zapewne mogą jeszcze liczyć na zaskakujące zwroty akcji. Teraz w sieci pojawiła się teoria, jakoby Marvin i Mallu, którzy tworzą zgraną relację od samego początku, mieli odpaść z programu. Skąd takie przypuszczenia? Oliwy do ognia dolała także wypowiedź Marvina.

Marvin i Mallu w Hotelu Paradise

W tym programie niczego nie można być pewnym. Uczestnicy niemal cały czas muszą być czujni, aby ich pozycja w programie nie była zagrożona. Wraz z biegiem czasu narastają także między nimi konflikty i nie da się ukryć, że mieszkańcy kolumbijskiej willi wyraźnie się podzielili.

Jedną z par, która od samego początku rozwija swoją relację, są Mallu i Marvin. Nie da się ukryć, że wzbudzają oni pozytywne uczucia w widzach, którzy im kibicują. Niemniej jednak ich relacja zaczęła przeszkadzać innym uczestnikom reality-show. Podczas Puszki Pandory zostali zaskoczeni anonimowym pytaniem, które tylko było gwoździem do trumny.

Przypomnijmy, że któryś z uczestników chciał się dowiedzieć, czy zdaniem Mallu i Marvina nie powinni opuścić Hotelu Paradise ze względu na brak integracji z grupą. Cała sytuacja spowodowała, że relacje pary z Rochem uległy pogorszeniu, a co więcej Marvin na swoim Instagramie podkreślił, że to jeszcze nie koniec zaskakujących zwrotów akcji.

Jak czytamy na profilu Marvina.

“Czy to, co ma się wydarzyć w hotelu, na co nie jesteśmy gotowi, wydarzy się w najbliższych odcinkach?”

“Tak” – odpisał Marvin

Marvin i Mallu odpadną z programu / fot. Instagram.

“To, co pisałeś, że tego się nie spodziewamy i nie jesteśmy na to gotowi już się wydarzyło?”

“Jeszcze nie”– podkreślił tajemniczo.

Marvin i Mallu odpadną z programu / fot. Instagram.

W sieci już zaczynają tworzyć się teorie na temat sytuacji, która ma wstrząsnąć widzami. Pojawiła się także teoria, że to ostatnie dni Marvina i Mallu w Kolumbii.

Marvin i Mallu odpadną z Hotelu Paradise?

W sieci już zaczęły pojawiać się głosy, że to ostatnie dni w Hotelu Paradise dla Marvina. Jak czytamy, Paweł z racji tego, że posiada immunitet podejdzie na Rajskim Rozdaniu do Mallu i tym samym Marvin będzie musiał pożegnać się z programem. To ma być ten zwrot akcji, na który czekają widzowie.

“Podejdzie do Mallu z immunitetem i wywali Marvina…a Mallu pewnie wyjdzie z Marvinem, bo i tak by nie dali jej życia, gdyby została…”

“Ma się wydarzyć coś grubego, więc podejrzewam, że Paweł podejdzie do Mallu. Marvin odpadnie, a Mallu zrezygnuje zabierając mam nadzieję fałszywego Pawła za sobą” – czytamy w sieci.

Co więcej, oliwy do ognia dolewa wypowiedź Klaudii El Dursi. Prowadząca Hotel Paradise w jednym z wywiadów przyznała, że ta edycja będzie bardzo zaskakująca i wydarzy się coś, czego w historii tego reality-show widzowie jeszcze nie widzieli.

Czyżby to odejście z programu Marvina i Mallu miało być tym zwrotem akcji? Jak myślicie?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej