„Hotel Paradise 7” : Znamy już pierwszych uczestników nowej edycji!

17 sierpnia 2023
Przez: : W.M.

Fani reality-show nie ukrywają ekscytacji, po tym, jak produkcja zdradziła pierwszych uczensików 7 edycji Hotel Paradise. Kim są i co o nich wiadomo?

Hotel Paradise to popularne reality-show, które od lat cieszy się niesłabnącym uznaniem widzów. Niezwykłe połączenie emocji, zadań i relacji pomiędzy uczestnikami przyciąga uwagę fanów, dlatego nie jest zaskoczeniem, że program doczekał się już kilku sezonów, a odcinki najnowszej 7 edycji trafią na antenę TVN7 już wkrótce.

Każda edycja Hotel Paradise jest wyjątkowym eksperymentem społecznym, w którym grupa singli decyduje się zamieszkać w rajskim hotelu. Mimo iż niektórzy z uczestników pragną znaleźć prawdziwą miłość, są i tacy, dla których liczy się dobra zabawa i wygrana. A jest o co walczyć. Do wygrania w Hotel Paradise jest aż 100 tys. złotych. Para, która dojdzie do finału, staje na Ścieżce Lojalności. To w ich rękach leży decyzja – czy podzielą się wygraną w postaci 100 tysięcy złotych, czy też zaryzykują i rzucą Złotą Kulą, zgarniając wygraną wyłącznie dla siebie.

Kiedy Hotel Paradise 7?

Premiera nowego sezonu Hotel Paradise już 28 sierpnia. Widzowie, mimo iż muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość, mieli okazję poznać sylwetki trzech pierwszych uczestników, którzy zamieszkają w rajskim hotelu w Kolumbii.

“Poznajcie pierwszych uczestników 7. edycji #hotelparadise – Rocha, Alicję i Krzysztofa” – zdradzono na oficjalnym profilu

Zobacz także: “Hotel Paradise 7”: Niespodzianka w nowej edycji! Tego w historii programu jeszcze nie było!

Kim są nowi uczestnicy Hotel Paradise?

Roch Krzyżański

Roch ma 22 lata i mieszka w Łodzi. Jest studentem cyfryzacji i zarządzania danymi. Pracuje jako analityk baz danych w dziale e-commerce, ale wciąż poszukuje nowych wyzwań.

Wszechstronność to jedna z najważniejszych cech, które wyróżnia Rocha. Pracuje jako model, jest także instruktorem żeglarstwa i spełnia się jako wychowawca na obozach dla dzieci.

Jedną z największych pasji uczestnika 7 edycji Hotel Paradise jest muzyka, która gra ogromną rolę w życiu Rocha. Opanowanie wokalu i gry na pianinie pozwalają mu wyrażać siebie i emocje. W wieku 13 lat zdobył mistrzostwo Polski w tenisie.

Roch nie ogranicza się tylko do dziedzin związanych z technologią czy sportem. Jego przygoda z teatrem sprawiła, że pojawił się na scenach zarówno w kraju, jak i za granicą.

Roch z Hotel Paradise 7, fot. Instagram

Krzysztof Ćwiertnia

Krzysztof ma 32 lata i mieszka w Poznaniu. Na co dzień pracuje jako trener personalny. Uczestnik nowej edycji programu Hotel Paradise opisuje siebie jako pozytywnie zakręconą osobę. Jego umysł pełen jest zwariowanych pomysłów, a jego życie jest pełne optymizmu. W jego towarzystwie zawsze panuje radosna atmosfera. Pomimo jego ekscentrycznego podejścia, jest również znakomicie poukładany, precyzyjny i zorganizowany. Porządek jest dla niego ważny, a w niektórych przypadkach, można by wręcz powiedzieć, że dąży do perfekcjonizmu.

Nie lubi marnować czasu i pragnie natychmiastowej realizacji swoich planów i zamierzeń. To osoba, która stawia na działanie i szybkie osiągnięcie celu.

Krzysztof z Hotel Paradise 7, fot. Instagram

Alicja Długosz

Alicja ma 22 lata i jest studentką socjologii ze specjalizacją psychologii społecznej. Jednoczenie uczestniczka 7 edycji Hotel Paradise aktywnie pracuje jako zastępca managera w lokalu gastronomicznym. Jednym z ciekawych aspektów jej życia jest zainteresowanie astrologią.

Pasję do pracy z dziećmi odzwierciedla nie tylko w swoich aspiracjach, ale i w osobistym życiu. Z chęcią poświęca czas sześciorgu młodszego rodzeństwa, z którym uwielbia spędzać wspólne chwile i opiekować się nimi. Wkrótce widzi siebie w roli psychologa dziecięcego, co jest konsekwencją jej miłości do dzieci oraz zdolności empatycznego słuchania.

Alicja z Hotel Paradise 7, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej