“Hotel Paradise 8”: Wyciekło, kto wygrał! Wpadka w “Dzień Dobry TVN”?!

14 maja 2024
Przez: : M.J

Już 14 maja widzowie poznają ósmą parę, która w “Hotelu Paradise” stanie na Ścieżce Lojalności. Choć produkcja do ostatniej chwili nie zdradza, kto wygra reality-show, to wszystko wskazuje na to, że w “Dzień Dobry TVN” doszło do wpadki. Kto wygrał “Hotel Paradise 8”? Widzowie nie kryją irytacji. 

Nadchodzi wielki finał “Hotelu Paradise 8”, który zakończy emocjonującą podróż widzów przez świat relacji i rywalizacji. Na antenie TVN7, 14 maja o godzinie 20:00, poznamy zwycięską parę, która zdobędzie aż 100 tysięcy złotych. To moment, na który czekali wszyscy fani programu, którzy z zapartym tchem śledzili losy uczestników. W szczególności dwóch ostatnich par: Bartka i Ady oraz Agnieszki i Jędrzeja. 

Bartek i Ada w Hotelu Paradise

Ada i Bartek, to para pełna namiętności i burzliwych emocji, którzy weszli do gry w różnych momentach. Bartek był jednym z pierwszych uczestników, a Ada dołączyła później. Ich początki były trudne, gdyż Bartek zwrócił uwagę na inną uczestniczkę, Dominikę. Jednak ich związek szybko się zakończył, a Bartek skoncentrował się na nowej partnerce, Luizie. Ta relacja również okazała się trudna i pełna konfliktów. Internauci byli oburzeni zachowaniem Bartka, domagając się nawet jego usunięcia z programu. Jednak jego uwaga stopniowo skupiła się na Adzie, choć na początku nie był nią zainteresowany. Ich wspólna droga do finału była pełna napięć i wyzwań, ale również miłości.

Agnieszka i Jędrzej w Hotelu Paradise

Drugą parą walczącą o nagrodę główną są Agnieszka i Jędrzej, którzy są w programie od samego początku. Jędrzej, inżynier budownictwa, przyszedł do Hotelu Paradise, by zyskać pewność siebie. Zwrócił uwagę na Agnieszkę ze względu na podobny wiek i styl życia. Agnieszka z kolei zainteresowała się Jędrzejem ze względu na jego dojrzałość. Mimo różnic, szybko połączyli się w parę i pozostali razem przez większość programu, pomimo kilku zmian partnerów spowodowanych konkurencjami.

W obu parach widzowie mogli śledzić nie tylko walkę o główną nagrodę, ale także rozwój relacji i emocje towarzyszące uczestnikom. Wiele wskazuje na to, że widzowie poznali zwycięzcę 8. edycji “Hotelu Paradise” przed emisją finałowego odcinka.

Wiadomo, kto wygra Hotel Paradise 8?!

Na oficjalnym profilu reality-show pod jednym z postów zaczęły pojawiać się komentarze od fanów “Hotelu Paradise”. Jak czytamy:

“Spoko, ekipa DDTVN chyba najmocniej zaspoilerowała wielki finał – zapowiedzią jutrzejszego wydania z rozmową ze zwycięzcami “

“W zapowiedziach były urywki z odcinków, gdzie pokazali imprezę jak wskakiwali do basenu, zbliżenie na Adę, a następnie fragment randki Ady z Bartkiem, podczas którego Bartek mówi „Ty jesteś taka piękna. Czuję się taki brzydki przy Tobie”. Kolejno pokazany hotel – ujęcie drona i lektor „na naszych kanapach zwycięzcy Hotelu Paradise” – to jest mocno sugerujące”

“Ada i Bartek. Tylko ich pokazali”

“Na Dzień Dobry TVN taki spojler że ja prdl😂Ada i Bartek wygrali, kulą nikt nie rzucił🔥”

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na finałowy odcinek “Hotelu Paradise”, aby potwierdzić powyższe wpisy internautów. 

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej