“Hotel Paradise 8”: Znamy już piosenkę do nowej edycji. Zgadniecie, kto ją śpiewa?

20 lutego 2024
Przez: : W.M.

Już niedługo wielka gratka dla fanów Hotel Paradise. 4 marca nowa edycja reality-show. Jak się okazuje, kolejny sezon wystartuje z nową piosenką do czołówki, która śpiewają uczestnicy poprzedniego sezonu.

Ostatnie lata przyniosły prawdziwy renesans programów typu reality-show, a wiele telewizji stara się przyciągnąć widzów nowymi i intrygującymi formatami.

Hotel Paradise zyskał miano jednego z flagowych reality-show stacji TVN7, przyciągając przed ekrany tłumy widzów. Do tej pory emitowano siedem sezonów tego programu, w którym samotne serca szukają miłości, ale także liczą na przeżycie ogromnej przygody.

W odpowiedzi na ogromną popularność, producenci postanowili stworzyć 8 już sezon Hotel Paradise, który zadebiutuje na antenie już 4 marca. Tym razem, nowa grupa singli będzie próbować znaleźć swoją drugą połówkę, z tą różnicą, że nie będzie możliwości powrotu uczestników do programu po opuszczeniu hotelu. Ponadto, uczestnicy rozgoszczą się w zupełnie nowej willi, a całość 8 sezonu zrealizowana zostanie w malowniczym Wietnamie, co zapowiada wiele ekscytujących zmian i niespodzianek.

Piosenka do nowej edycji Hotel Paradise

Już niedługo 8 edycja Hotel Paradise i jak się właśnie okazało, tradycyjnie podobnie jak w poprzednich kilku edycjach utwór promujący sezon zaśpiewany jest przez uczestników, którzy przygodę z reality-show mają już za sobą.

Przypominamy, że 3 edycję Hotel Paradise promowała piosenka Oto raj Soni Szklankowskiej. Potem widzowie słuchać mogli także innych utwór śpiewanych przez byłych mieszkańców rajskiego hotely, w tym Daj mi raj Bibi Brzezińskiej i Kamila Bijosia, a także Ty i ja w wykonaniu przez Nany Majos. Piosenka, która otwierała każdy odcinek 7 edycji, był natomiast utwór Cały czas w wykonaniu Moniki Schmidt. Co więcej, swojej piosenki doczekała się także edycja specjalna Hotel Paradise All Stars utwór Razem, który zaśpiewali wspólnie Miłosz Pesta, Wiktoria Kozar, a także Łukasz Blondino Książkiewicz.

8 edycja Hotel Paradise nadchodzi z kolejną piosenką, która może stać się przebojem fanów reality-show. Produkcja przedstawiła już utwór, który promuje najnowszy sezon, a jest to Rajski lot w wykonaniu uczestników poprzedniego sezonu Łucji Janik i Marvina Krucińskiego.

Posłuchajcie piosenki do 8 sezonu Hotel Paradise:

View this post on Instagram

A post shared by Platforma VOD (@player.pl)

Jak oceniacie piosenkę w wykonaniu Łucji i Marvina? Szykuje się hit?

Nowa edycja Hotel Paradise już od 4 marca od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 na antenie TVN7.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej