“Hotel Paradise All Stars”: Czy Julka udawała uczucie do Grześka? [TYLKO U NAS]

29 sierpnia 2023
Przez: : M.S.

Julia Skrodzka nie tylko wygrała specjalną edycję Hotelu Paradise, ale także całą nagrodę zgarnęła dla siebie. Jej rzut kulą na polu 100 tysięcy wzbudził sporo kontrowersji, gdyż wielu wierzyło, że ją i Grześka połączyło uczucie. Jak było naprawdę? W rozmowie z naszym portalem, Julia wyznała, czy udawała sympatię do swojego partnera.

Hotel Paradise All Stars

Ponad dwa tygodnie temu wyemitowany został finał specjalnej edycji Hotelu Paradise All Stars, w której udział wzięli uczestnicy poprzednich edycji randkowego reality-show. Gwiazdy show spędziły dwa tygodnie w Kolumbii, gdzie przez ten czas budowały relacje i walczyły o to, aby dojść w programie jak najdalej.

Jedną z uczestniczek Hotelu Paradise All Stars była Julia Skrodzka, która pierwotnie brała udział w 2. edycji randkowego reality-show. Wówczas mieszkanka hotelu stworzyła parę z Kamilem, który także pojawił się w specjalnym sezonie show. Tym razem jednak byli uczesticy 2. odsłony programu nie stworzyli pary, a o względy Julki zaczął zabiegać Grzesiek, znany widzom z 5. edycji Hotelu Paradise.

Chociaż początkowo Skrodzka nieco opierała się zalotom Grześka, szybko jednak zmieniła zdanie i para stworzyła relację romantyczną. Mimo wątpliwości pozostałych uczestników reality-show, co do szczerości intencji uczuć Julki, duet ten dotarł aż do finału Hotelu Paradise All Stars. Co więcej, Julia i Grzesiek wygrali ten sezon, jednak całą nagrodę zgarnęła tylko Skrodzka.

Julka rzuciła kulą na polu 100 tysięcy i cała suma przypadła tylko jej. Po tym, zwyciężczyni reality-show tłumaczyła, że postąpiła tak ze względu na zachowanie Grześka. Wówczas wszyscy byli przekonani, że uczestniczka reality-show przez cały czas pobytu w hotelu udawała uczucie do swojego partnera.

Julka udawała uczucie do Grześka?

W związku z wciąż pojawiającymi się komentarzami internautów oraz także sugestii pozostałych uczestników ostatniej edycji |Hotelu Paradise, zapytaliśmy Julki o szczerość uczuć do Grześka. W rozmowie z Obcas.pl, Skrodzka przyznała, że ciężko byłoby jej udawać:

Z Grześkiem byliśmy dość blisko ze sobą na początku kompletnie nie byłam nim zainteresowana natomiast po czasie zaczął się pokazywać trochę z lepszej strony i zaczęłam patrzeć na niego inaczej. Nie da się uczuć udawać, ciężko też mówić o uczuciach, jak byliśmy tam tylko 2 tyg. Zaczęło się zainteresowanie między sobą i ciekawość poznania siebie.” – powiedziała Julia w rozmowie z Obcas.pl

Julka kolejny raz podkreśliła, że decyzja o rzucie kulą spowodowana była zachowaniem Grześka, który nie krył się z adorowaniem innych uczestniczek programu:

Mimo mojego upominania Grześka ze podrywanie innych dziewczyn mi się nie podoba i nie powinien tak się zachowywać mój potencjalny partner on niestety zlekceważył to.”

Skrodzka podjęła decyzję, jaką uważała za słuszna w danym momencie:

To jest Hotel Paradise, tu można było podjąć wybór. Wiec tez wybrałam wybór, jaki był słuszny

Źródło: Instagram Julki Skrodzkiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej