„Hotel Paradise All Stars”: Nana i Łukasz wrócą do siebie?

26 maja 2023
Przez: : W.M.

Za nami pierwszy odcinek nowej edycji Hotel Paradise All Stars, w którym nie brakowało emocji i zaskakujących sytuacji. Jak wiadomo, mieszkańcami rajskiego hotelu zostali Nana i Łukasz uczestnicy 4 edycji, którzy kilka miesięcy temu rozstali się w wyjątkowo burzliwej atmosferze. Czy byli partnerzy pogodzą się i dadzą sobie jeszcze jedną szansę? Widzowie nie wróżą tej relacji wspólnej przyszłości…

Na ten dzień czekali wszyscy fani Hotel Paradise. 25 maja na antenie TVN7 pojawił się premierowy odcinek edycji, w której wystąpili znani z poprzednich edycji uczestnicy.

Już jakiś czas temu produkcja zdradziła, że pierwszymi mieszkańcami rajskiego hotelu będą Basia Pędlowska, Łukasz Książkiewicz „Blondino”, Julia Skrodzka, Grzegorz Głuszcz, a także Nana Majos.

W pierwszym odcinku Hotel Paradise All Stars widzom przedstawionych zostało także kilkoro nowych uczestników, a w gronie tym znaleźli się Łukasz Hryniewicki, Wiktoria Kozar, Sara Jezuit oraz Maurycy Sas-Uhrynowski.

Oczywiście w pierwszym odcinku największym zaskoczeniem dla widzów był fakt, iż poza Naną produkcja zdecydowała się zaprosić do udziału w programie także Łukasza. Przypominamy, że Nana i Łukasz poznali się w czwartym sezonie Hotel Paradise, gdzie doszli aż do finału, zajmując w nim drugie miejsce.

Uczestnicy reality-show byli ze sobą razem przez wiele miesięcy i nic nie wskazywało na to, że para rozstanie się. Na początku grudnia ubiegłego roku Nana i Łukasz potwierdzili jednak, że ich związek to już przeszłość, a co więcej, mieszkańcy rajskiego hotelu rozstali się w burzliwej atmosferze, oburzając się nawzajem oskarżeniami.

Nana i Łukasz razem w Hotel Paradise All Stars

Mało kto spodziewał się, że para po raz kolejny stanie na swojej drodze i wydarzy się to właśnie w Kolumbii, gdzie realizowano program Hotel Paradise All Stars.

Nana i Łukasz nie wiedzieli, że po raz kolejny spotkają się w rajskim hotelu. Majos nie ukrywała zdziwienia i przyznała przed kamerami:

„Masakra, zderzenie ze ścianą, bo czeka mój był. My się zabijemy. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych interakcji, ja nie zamierzam się odzywać w ogóle […] Nie wytrzymamy tu długo, nie mamy dobrych relacji, będę go unikać i tyle”- przyznała Nana.

Nieco bardziej wylewny był Łukasz, który pokusił się o mało wybredny komentarz w kierunku byłej partnerki.

„Mam taki wstręt do tej osoby, że nie chcę, żeby była w moim otoczeniu”– powiedział oschle

Na oficjalnym profilu programu Hotel Paradise widzowie nie ukrywali zniesmaczenia. Internauci nie mają wątpliwości, że Nana i Łukasz do siebie nie wrócą.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej