„Hotel Paradise”: Basia i Krzysiek potwierdzili rozstanie. Wiadomo, kto z nich zakończył związek

20 czerwca 2022
Przez: : W.M.

Od wielu dni fani Hotel Paradise, którzy śledzili losy jednej z par, które poznała się w programie, zastanawiali się, co dalej ze związkiem Basi i Krzysztofa. Po wielu dniach milczenia para potwierdziła, że faktycznie nie jest już razem. Dlaczego ulubieńcy widzów już się rozstali?

Basia i Krzysztof

Basia Pędlowska i Krzysztof Świst poznali się w 3. edycji Hotel Paradise. Uczestnicy reality-show już w programie świetnie się ze sobą dogadywali, jednak oglądając odcinki programu, nic nie wskazywało na to, że po powrocie do Polski połączyć może ich coś więcej. Basia doszła do finału Hotel Paradise w parze z Krystianem Ferrettim, jednak ich relacja zakończyła się niedługo po zakończeniu udziału w show.

Fani reality-show nie ukrywali zdziwienia, ale i radości, gdy po zakończeniu emisji odcinków 3. edycji Hotel Paradise okazało się, że Basia i Krzysztof są razem. Para często chwaliła się swoim szczęściem i planowała wspólną przyszłość. Kilka miesięcy temu uczestnicy reality-show zdradzili nawet, że już są zaręczeni. Jak się okazuje, ich związek to już tylko przeszłość. Dlaczego Basia i Krzysztof już się rozstali?

Basia Pędlowska i Krzysztof Świst
Basia i Krzysztof z Hotel Paradise 5

Rozstanie Basi i Krzyska z Hotel Paradise

Od pewnego czasu internauci, którzy bacznie obserwowali profile Basi i Krzysztofa zaczęli podejrzewać, że para nie jest już razem. Byli mieszkańcy rajskiego hotelu przez pewien czas nie odpowiadali na liczne pytania fanów o ich związek, ale po kilku dniach milczenia, w końcu postanowili wyjawić, jaka jest prawda.

Pierwszy o tym, że nie jest już ze swoją partnerką, przyznał Krzysztof. Mężczyzna krótko potwierdził, rozstanie z Basią i dodał, że nie chce więcej poruszać tego tematu.

„Większość z wam dobrze się domyśliła. Potwierdzam nie jesteśmy już z Basią razem. Nie chcę poruszać tego tematu i proszę o zrozumienie”

Krzysztof potwierdził rozstanie z Basią
Krzysztof i Basia rozstali się

Nie co bardziej wylewna w słowach była jednak Basia. Widocznie roztrzęsiona finalistka Hotel Paradise 3 także potwierdziła, że jej związkiem z Krzysztofem to już przeszłość i dodała, że to ona została porzucona przez swojego partnera, który teraz świetnie się bawi bez niej.

„Dawno do was nie gadałam, ale uwierzcie mi, że od dwóch tygodni totalnie nie mam na to ochoty. Jestem roz***pszona psychicznie i fizycznie na wszelki sposób. Nawet nie wiem, co mam wam powiedzieć. Przed chwilą mogliście zobaczyć u Krzyśka, że nie jesteśmy już razem. Zostawił mnie i bawi się doskonale. Ma się świetnie, więc niech tak jest. Ja muszę ogarnąć od nowa wszystko”– mówiła na swoim Instastory Basia

Krzysztof zostawił Basię
Basia o rozstaniu z Krzysztofem
Krzysztof zostawił Basię
Basia o rozstaniu z Krzysztofem

Spodziewaliście się, że Basia i Krzysztof jednak się rozstaną?

źródło: Instagram Basi Pędlowskiej/Instagram Krzysztofa Śwista

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej