„Hotel Paradise”: Bibi drastycznie schudła. Jej metamorfoza robi wrażenie

24 maja 2023
Przez: : W.M.

Bogusia Brzezińska znana widzom bardziej jako Bibi z 3 edycji Hotel Paradise od pewnego czasu zachwyca dużo smuklejszą figurą. Jak się okazuje, finalistka reality-show schudła już 17 kilogramów.

Na ten dzień czeka większość fanów Hotel Paradise. Już w czwartek 25 maja na antenie TVN7 pojawi się najnowszy sezon reaity-show, w którym zobaczymy część uczestników, którzy już wcześniej dali się poznać w poprzednich sezonach.

Jak już wiadomo, w rajskim hotelu ponownie zamieszkają między innymi Basia Pędlowska, Łukasz Książkiewicz „Blondino”, Nana Majos, Grzegorz Głuszcz czy Julia Skrodzka. Chociaż produkcja nie zdradziła jeszcze wszystkich nazwisk uczestników Hotel Paradise All Stars, nadchodząca edycja już wzbudza spore emocje wśród fanów reality-show.

Bibi z Hotel Paradise sporo schudła

Bibi dała się bliżej poznać widzom w 3 edycji Hotel Paradise. To właśnie w parze z Simonem doszła do wielkiego finału, w którym ostatecznie zajęli 2 miejsce.

Mimo iż Bibi i Simon nie wygrali Hotelu Paradise, jeszcze jakiś czas po powrocie z rajskiego hotelu cieszyli się swoim szczęściem i pielęgnowali uczucie, które ich połączyło w programie, ale jak wiadomo ich związek to już przeszłość.

Czy zobaczymy Bibi w nowej edycji Hotel Paradise All Stars? Tego jeszcze nie wiadomo, ale z pewnością jej fani liczą na to, że Brzezińska jeszcze raz zawita do rajskiego hotelu.

Zobacz także: “Hotel Paradise All Stars”: Kto weźmie udział w „gwiazdorskiej” edycji? Lista uczestników

Bibi z Hotel Paradise 3 wciąż aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym często publikuje relacje i posty. Trudno nie zgodzić się z tym, że od pewnego czasy była partnerka Simona pochwalić się może nieco inną sylwetką niż w programie. Niedawno finalistka 3 edycji Hotel Paradise zorganizowała na swoim profilu Q&A, podczas którego przyznała, że łącznie schudła już 17 kilogramów.

W końcu mam wolną głowę od kalorii od obsesyjnego liczenia ich, piękna sprawa” stwierdziła

Była uczestniczka Hotel Paradise swojego czasu borykała się z problemami zdrowotnym, dlatego nie mogła uregulować swojej wagi.

„Im więcej ćwiczyłam i pilnowałam kalorii, tym bardziej przybierałam na wadze.” – przyznała i dodała:

„To już za mną. Chcę podzielić się z tym, ponieważ wiem, że są tu osoby, które borykają się z podobnymi problemami.”

Jak zdradziła, aktualnie waży już 55 kilogramów przy wzroście 167 cm.

Bibi z Hotel Paradise schudła łącznie ponad 17 kilogramów. Jak zdradziła, pomogła jej w tym aktywność fizyczna. Finalistka 3 edycji reality-show uczęszcza na pilates i chce wrócić na siłownię.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez BIBI (@bibibrzezinska)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez BIBI (@bibibrzezinska)

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej