“Hotel Paradise”: Była gwiazda reality-show w ciąży! Pokazała zdjęcie

26 lutego 2024
Przez: : W.M.

Kolejne radosne wieści dotyczące byłych już uczestników programu Hotel Paradise. Ola, która dała się poznać w 5 edycji reality-show, ogłosiła, że niebawem zostanie mamą. Była mieszkanka rajskiego hotelu pokazała piękne zdjęcie, na których pochwaliła się ciążowym brzuszkiem.

Hotel Paradise to popularne reality-show, które jest jednym z bardziej lubianych formatów TVN7. Produkcja szykuje się do dziewiątego sezonu, który pojawi się na antenie już 4 marca. W nadchodzącym sezonie uczestnicy po raz pierwszy zamieszkają w hotelu w Wietnamie.

Produkcja zapowiedziała istotne zmiany, które z pewnością wpłyną na dynamikę programu. Jedną z nich będzie brak możliwości powrotów uczestników, co dodaje stawce jeszcze większej wagi. Każda decyzja będzie miała nieodwracalne konsekwencje, a uczestnicy będą musieli dokładać wszelkich starań, aby jak najdłużej pozostać w grze. W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Klaudię El Dursi

Nowa edycja Hotel Paradise zapowiada się niezwykle emocjonująco. Uczestnicy będą musieli stawić czoła kolejnym ciekawym wyzwaniom, jakie przed nimi postawi produkcja.

Ola z Hotel Paradise w ciąży

Jedną z uczestniczek, która przygodę z reality-show ma już za sobą, jest Ola Saków, która była uczestniczką 5 edycji Hotel Paradise. Mimo iż jej przygoda z programem nie trwała długo, zdecydowanie dała się zapamiętać widzom i zyskała ich ogromną sympatię.

Ola do programu zgłosiła się nie tylko po to, aby przeżyć wielką przygodę, gdyż dzięki Hotel Paradise poznało się wiele par, które nadal są razem. Ostatecznie Ola opuściła rajski hotel bez swojej drugiej połówki, ale jak się okazuje, szczęście czekało na nią gdzie indziej.

W minioną niedzielę, na profilu byłej uczestniczki Hotel Paradise pojawiło się zdjęcie, które bardzo pozytywnie zaskoczyło jej obserwatorów. Ola pokazała fotkę w objęciach swojego partnera, na którym zaprezentowała widocznie zaokrąglony już ciążowy brzuszek, tym samym ogłaszając, że niedługo zostanie mamą.

“Takie piękne, że musiałam się podzielić 🥹❤️” – podpisała zdjęcie

Jak można się było spodziewać, pod postem Oli z Hotel Paradise momentalnie pojawiło się wiele gratulacji, w tym także od innych byłych uczestników reality-show.

My oczywiście dołączamy do licznych gratulacji i życzymy Oli wszystkiego dobrego!

Ola z Hotel Paradise, fot. Instagram
Uczestnicy Hotel Paradise, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej